Zamknij

Rolnik szuka żony: Małgosia pokazała zdjęcie w mini. Internauci zachwycili się jej figurą [FOTO]

Maciej Friedrich
20.01.2020 15:08
Rolnik szuka żony: Małgosia pokazała zdjęcie w mini. Internauci zachwycili się jej figurą [FOTO]
fot. Instagram:@rolnikwszpilkach

Małgosia Borysewicz, która zyskała sympatię widzów dzięki udziałowi w "Rolnik szuka żony", opublikowała w sieci nowe zdjęcie. Uczestniczka show TVP pozuje na nim, eksponując nogi. Internauci nie kryli zachwytu nad figurą Małgosi.

"Rolnik szuka żony" okazał się strzałem w dziesiątkę. Randkowy program, w którym rolnicy i ich wybranki przeżywają miłosne rozterki, zachwycił widzów, a wielu uczestników i uczestniczek zyskało grono oddanych fanów. Stało się tak między innymi w przypadku Małgorzaty Borysewicz. Małgosia w programie poznała Pawła, odnalazła miłość i wzięła ślub. Na świecie pojawił się synek pary, Ryszard.

Profil uczestniczki "Rolnik szuka żony" na Instagramie obserwuje już ponad 130 tysięcy użytkowników. Fani Małgosi nie mogli wyjść z podziwu nad tym, jak szybko po porodzie kobieta wróciła do figury sprzed ciąży.

Rolnik szuka żony: Małgosia Borysewicz pokazała nogi na Instagramie

Na profilu Małgosi Borysewicz możemy obserwować między innymi zdjęcia słodkości, które z pasją przygotowuje. 18 stycznia opublikowała nowe zdjęcie, które zachwyciło fanów. Tym razem jednak to nie kulinarne zdolności przyciągnęły uwagę internautów, ale strój i figura Małgosi.

- Chwila dla siebie! Każdego dnia zróbmy coś po prostu dla siebie. Takim kobiecym spojrzeniem patrzę się tylko w jednym kierunku. Dobry wieczór ! - czytamy.

Dopasowana, krótka spódniczka i szpilki mocno wyeksponowały zgrabne nogi uczestniczki "Rolnika", co nie umknęło uwadze fanów. W komentarzach pod postem pojawiły się głosy uznania. Część osób zastanawiała się, jak Małgosia łączy pasję do gotowania ze szczupłą sylwetką.

- Jak ty to robisz, że tak wyglądasz, robiąc te wszystkie pyszności. Ja też tak chcę - napisała jedna z internautek.

- Ruch w każdym wydaniu - zdradziła Małgosia.

 Agnieszka Chylińska wytatuowała sobie twarz. Co chciała przekazać? [FOTO]

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plotek.pl/MF