Zamknij

Rolnik szuka żony: Marek został ojcem. Jego młodsza o 18 lat partnerka urodziła

Judyta Wanicka
27.12.2019 12:20
Marek z "Rolnik szuka żony 3"
fot. Facebook:@Marek Walczak

Marek Walczak z "Rolnik szuka żony 3" został ojcem. Uczestnik pochwalił się w świątecznym wydaniu programu, że wraz z młodszą ukochaną zostali rodzicami. Wiadomo już, jakiej płci jest dziecko Marka Walczaka i Julii Chmielewskiej oraz jakie otrzymało imię. 

Rolnik szuka żony 3: Marek Walczak został ojcem

Marek Walczak z 3. edycji "Rolnik szuka żony" pochwalił się, że urodziło mu się dziecko. Były uczestnik randkowego show TVP przekazał radosną nowinę w świątecznym wydaniu programu. 47-letni gospodarz i jego młodsza o 18 lat ukochana doczekali się niedawno syna. Chłopiec otrzymał imię Franciszek. Zdjęcie Marka i Julii wraz z nowo narodzonym dzieckiem można zobaczyć na Facebooku Marka. 

Tegoroczne święta są dla nas wyjątkowo radosne. W następnym roku trzeba będzie powiesić wyżej bombki - żartował świeżo upieczony tata. 

Partnerka Marka Walczaka z "Rolnik szuka żony 3" nazywa się Julia Chmielewska. Gospodarz związał się z nią po programie, w którym, mimo zainteresowania kilku kobiet, nie znalazł miłości. Okazało się, że prawdziwe uczucie czekało na niego tuż za miedzą. Marek sprzedał gospodarstwo w Knopinie i uporał się ze sprawami majątkowymi z byłą żoną. Z nową ukochaną zamieszkał u rodziców pod Gietrzwałdem. Tam też prowadzi biznes agroturystyczny. Julia zaś podjęła pracę w szkole. 

Które pary z "Rolnik szuka żony" mają dzieci?

Marek to niejedyny uczestnik "Rolnik szuka żony", który szczęśliwie ułożył sobie życie po programie. W rolnikowej rodzinie przybyło małżeństw i dzieci. Niedawno Anna i Grzegorz Bardowscy powitali na świecie córkę. Powiększyła się również rodzina Małgorzaty i Pawła Borysewiczów oraz Agnieszki i Roberta Filochowskich. Poszczęściło się także Kasi i Piotrowi z 4. edycji, którym urodził się syn Aleks. 

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw