Zamknij

Rolnik szuka żony: Marlena znalazła miłość. To przystojny Mister Wielkopolski [FOTO]

Judyta Wanicka
03.02.2020 17:51
Marlena Bazylczuk
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Marlena Bazylczuk z "Rolnik szuka żony 6" ma nowego chłopaka. Była dziewczyna Seweryna znalazła szczęście u boku prawdziwego przystojniaka. Partner Marleny Bazylczuk to finalista konkursu Mister Wielkopolski 2019. 

Marlena Bazylczuk z programu "Rolnik szuka żony 6" ma chłopaka. Była kandydatka Seweryna zakończyła udział w show w atmosferze skandalu i jeszcze w odcinku finałowym nie kryła żalu do rolnika. Dzisiaj może być wdzięczna Sewerynowi, że z nią zerwał. Marlenie udało się znaleźć prawdziwe szczęście poza programem. Urocza 22-latka związała się z przystojnym Misterem Wielkopolski. Na Instagramie pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie zakochanej pary. 

Rolnik szuka żony 6: Marlena Bazylczuk ma chłopaka 

Marlena pochwaliła się na Instastory zdjęciem ze swoja nową miłością. Na selfie w lustrze widać ją w towarzystwie przystojnego blondyna, który obejmuje ją i czule całuje w policzek. Gwiazda "Rolnika" nie zamierzała dłużej ukrywać, kim jest jej partner i oznaczyła go na zdjęciu. Okazuje się, że to Błażej Bieganek, finalista konkursu Mister Wielkopolski 2019.

marlena bazylczyk chlopak
fot. Instastory:@marlena_bazylczuk

W opisie na Instagramie chłopak Marleny Bazylczuk przedstawia się jako przedsiębiorca, który kocha siłownię i podróże. Na zajęciach widać, że ma słabość do drogich samochodów oraz swojego pieska, białego szpica miniaturowego o imieniu Deysi. 

Zagłosuj

Lubiłeś/Lubiłaś Marlenę w "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw