Zamknij

Rolnik szuka żony: Marlena pożegnała mamę wzruszającym wpisem. Zadedykowała jej wyjątkowe dzieło

Judyta Wanicka
01.04.2020 15:26
Marlena Bazylczuk
fot. Instagram:@marlena_bazylczuk

Marlena Bazylczuk z "Rolnik szuka żony 6" straciła mamę. Była wybranka Seweryna pożegnała rodzicielkę w wyjątkowy sposób. Na Instagramie pokazała zdjęcie własnoręcznych kompozycji, które przygotowała z myślą o mamie. 

Rolnik szuka żony: Marlena pożegnała mamę na Instagramie

Marlena Bazylczuk w marcu straciła ukochaną mamę. Uczestniczka 6. edycji "Rolnik szuka żony" do tej pory nie komentowała osobistej tragedii. Zamieściła jedynie lakoniczny wpis na Instastory: Śpij spokojnie Mamusiu. Do zobaczenia w niebie. Kilka tygodni później Marlena, która z zawodu jest florystką, pożegnała mamę w wyjątkowy sposób - zadedykowała jej własnoręcznie przygotowane kompozycje z kwiatów.

Z dedykacją dla najważniejszej osoby w moim życiu. Zawsze byłaś przy mnie, jak robiłam je dla kogoś, teraz też byłaś, chociaż Cię nie widziałam. Mam nadzieję, że Ci się spodoba. Zrobione z rzeczy, przy których byłaś, pomagałaś mi je wybierać, dobierać kolorystycznie do tematu i osoby. Dlatego wybrałam te, które wiążą się z Tobą, wspominam te dni i chcę byś w jakiejś części czuła się jak w domu, mimo że dla mnie zawsze będziesz w nim obecna - napisała Marlena. 

Mama Marleny Bazylczuk nie żyje

W październiku 2019 roku Marlena poinformowała, że ma trudną sytuację rodzinną. Jej mama chorowała na raka jajnika. Fani znający Marlenę osobiście donosili, że dziewczyna szuka dla matki pomocy. Aby zarobić na utrzymanie, dojeżdża 100 km do pracy w Warszawie, a po powrocie zajmuje się chorą mamą. 

Tak to prawda. Rak jajnika z licznymi przerzutami. Mama walczy z chorobą już ponad dwa lata. Nie organizuję jeszcze żadnej zbiórki, ponieważ najpierw muszę znaleźć jakąś klinikę, która jej pomoże - mówiła Marlena w rozmowie z "Faktem".

Niestety mamy Marleny nie udało się uratować. W połowie marca uczestniczka "Rolnik szuka żony" przekazała wiadomość o śmierci ukochanej rodzicielki. 

RadioZET.pl/jw