Zamknij

Rolnik szuka żony: Marta Borowska na zdjęciu ze szpitala. Ta fotografia budzi podziw

Sylwia Wamej
30.04.2020 13:49
Marta Borowska
fot. Instagram.com/ Marta Borowska

Marta Borowska brała udział w 2. edycji "Rolnik szuka żony". Była uczestniczka "Rolnika" z zawodu jest pielęgniarką. Ostatnio pokazała zdjęcie ze szpitala, które wzbudza podziw.

Rolnik szuka żony: Marta Borowska walczy z koronawirusem. Opublikowała zdjęcie, które budzi podziw

Marta Borowska w 2015 roku wzięła udział w programie "Rolnik szuka żony". Starała się w nim o serce Rafała, który wybrał inną uczestniczkę - Justynę. Po programie do Marty uśmiechnęło się szczęście i dziś jest szczęśliwie zakochana, a na Instagramie dzieli się zdjęciami z ukochanym.

Uczestniczka "Rolnika"z wykształcenia jest pielęgniarką. Jej praca jest bardzo ważna i budzi podziw szczególnie teraz - w okresie pandemii koronawirusa.

Borowska opublikowała niedawno zdjęcie z Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie, w którym pracuje. Uczestniczka "Rolnika" pokazała się razem z koleżankami z zespołu. Oczywiście wszystkie trzy panie mają na sobie odpowiednie maseczki, rękawiczki i kombinezony. Fani docenili zdjęcie. "Tylko oczy się śmieją" - skomentowała jedna z fanek.

Rolnik szuka żony: Kim jest Marta Borowska?

W 2015 roku tak o Marcie pisali producenci programu "Rolnik szuka żony".

"26-letnia pielęgniarka oddziału chirurgicznego w jednym z warszawskich szpitali. Marta jest kobietą zaradną i niezależną życiową, umiejętnie łączącą odpowiedzialność i rozwagę z odrobiną szaleństwa. Jest zadowolona ze swojego życia i teraz poświęca się poszukiwaniu prawdziwej miłości - takiej na lata".

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia o koronawirusie?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW