Zamknij

Marta Manowska przeszła metamorfozę. Gwiazda "Rolnika" zmieniła kolor włosów [FOTO]

15.10.2020 10:55
Marta Manowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Marta Manowska zmieniła kolor włosów. Prowadząca program "Rolnik szuka żony" przefarbowana się na modny popielaty blond. Jak po zmianie wygląda fryzura Marty Manowskiej? 

Marta Manowska z programu "Rolnik szuka żony" odświeżyła fryzurę i przefarbowała włosy na modny kolor. Prowadząca randkowego show dla gospodarzy zaszalała u fryzjera i zafundowała sobie efektowną metamorfozę. W emitowanych obecnie odcinkach "Rolnik szuka żony" Marta Manowska pojawia się w słonecznym blondzie. Teraz jednak jej włosy przybrały znacznie chłodniejszy odcień, który świetnie wpisuje się w jesienne trendy. 

Marta Manowska wzbudza spore zainteresowanie w sieci i to nie tylko za sprawą wyglądu. Od pewnego czasu krążą plotki, że prowadząca "Sanatorium miłości" wyszła za mąż. Potwierdzeniem tego miała być obrączka na jej palcu widoczna na jednym ze zdjęć. O tym, że coś jest na rzeczy sygnalizowali także uczestnicy "Sanatorium Miłości". Seniorzy zdradzili, że Manowska jest zakochana w operatorze kamery pracującym na planie programu, a uczucie miało być tak widoczne, że kilku z nich wróżyło rychły ślub. Prezenterka nie chce jednak wypowiadać się na temat życia prywatnego. 

Rolnik szuka żony 7: Dawid spotyka się z uczestniczką z innej edycji?

Rolnik szuka żony: Marta Manowska ma nową fryzurę i kolor włosów

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie Marty Manowskiej w nowej fryzurze. Prezenterka do tej pory pojawiała się w delikatnych falach, ale tym razem zaprezentowała gładkie włosy w odcieniu popielatego blondu. Kolor jest jasny i świetlisty, ale wygląda naturalnie. Czy w takim odcieniu wygląda korzystnie? Dajcie znać w sondzie, co myślicie o nowym wyglądzie gospodyni "Rolnik szuka żony".