Zamknij

Rolnik szuka żony: Marta Manowska zdradza szczegóły kolejnej edycji. "Idealny kandydat na męża"

24.03.2021 12:17
Marta Manowska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Marta Manowska zdradziła szczegóły dotyczące nowej edycji "Rolnik szuka żony". Zapowiedziała, że wśród uczestników pojawi się wyjątkowy mężczyzna, jej zdaniem "idealny kandydat na męża". 

" Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularniejszych programów emitowanych na antenie TVP. Prowadzone przez Martę Manowską show, w którym rolnicy i rolniczki starają się wybrać spośród zgłoszonych osób miłość życia, cieszy się dużą sympatią fanów. Tym bardziej że uczestnicy to często osoby barwne, niejednokrotnie wzbudzające kontrowersje. Widzowie mogli śledzić już siedem edycji, każda kolejna zapowiadała się na ciekawszą od poprzedniej. Nic dziwnego, że fani niecierpliwie wyczekują jakichkolwiek informacji dotyczących najnowszej odsłony.

Oczywistym wydawało się, że Jacek Kurski nie wypuści z rąk doskonałego formatu i zobaczymy nową serię "Rolnik szuka żony". Już w kwietniu mamy poznać uczestników i uczestniczki, którzy będą walczyć o miłość. Marta Manowska w rozmowie z dziennikarzem portalu Plotek postanowiła zdradzić szczegóły nowego sezonu. Nie ukrywała, że pojawił się rolnik, który może podbić serca pań.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Rolnik szuka żony: Marta Manowska o nowej edycji. Pojawi się niezwykły rolnik?

Marta Manowska zapowiedziała, że w nowej odsłonie "Rolnika" pojawi się uczestnik, który może podbić serca kandydatek.

- Mamy w tym roku takiego bohatera, że myślę, że nie mieliśmy jeszcze nikogo takiego. To idealny kandydat na męża - inteligentny, oczytany, w niebywały sposób mówi o swoich rodzicach. Drogie panie, jest też przystojny i jakby to powiedzieć, jego gospodarstwo nie należy do najmniejszych. Możemy w tym roku rozbić bank z listami, ja nie napiszę, ale... - zapowiada prowadząca.

Zdaniem Manowskiej to nie jedyny kandydat, który może zaskoczyć w nowym sezonie.

- Jest też taki kandydat, który ma 23 lata i powiedział szokujące rzeczy. Byłam zaskoczona, że w tak młodym wieku można odkryć sekret życia.

Być może najnowsza seria "Rolnik szuka żony" będzie równocześnie najciekawszą.