Zamknij

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł chcą wziąć ślub. Paweł zdradził plany pary

05.03.2021 16:09
Marta i Paweł Rolnik szuka żony
fot. Materiały prasowe TVP

"Rolnik szuka żony" to program, który błyskawicznie podbił serca widzów. W 7. edycji parę stworzyli m.in. Marta i Paweł, którzy szybkim krokiem skoczyli w świat show-biznesu. Para już niedługo weźmie udział w show TVP "Dance Dance Dance". Zakochani mają też poważne plany na przyszłość.

"Rolnik szuka żony" doczekał się już siedmiu edycji. W ostatnim sezonie związały się ze sobą dwie pary: Magda i Kuba oraz Marta i Paweł, którzy obecnie podbijają show-biznes. Zakochani niebawem zaprezentują się w tanecznym show TVP - "Dance Dance Dance". W związku z licznymi próbami i przygotowaniami para zamieszkała w Warszawie. Po zakończeniu show planują jednak przeprowadzić się na wieś, do rodzinnej miejscowości Pawła.

Zobacz też: Rolnik szuka żony 8: Marta Manowska pokazała zdjęcia z nowej edycji. Kiedy odcinek zerowy?

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł chcą wziąć ślub. Paweł zdradził plany pary

Jak cytuje słowa Pawła portal Telemagazyn.pl para ma poważne plany na przyszłość.

"Będzie krok dalej, czyli zaręczyny i ślub? - zapytał dziennikarz. "Taki mamy zamiar" - odpowiedział Paweł.

Na razie widzowie będą mogli śledzić taneczne poczynania pary w programie "Dance Dance Dance". Warto dodać, że premierowy odcinek show, który miał zostać wyemitowany 5 marca, został przełożony ze względu na koronawirusa na planie programu.

Poza Martą i Pawłem w "Dance Dance Dance" zobaczymy też m.in. Roksanę Węgiel, Stanisława Karpiela-Bułeckę oraz aktorkę Annę Matysiak.