Zamknij

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł dodali nowe zdjęcia. Fani są już pewni: "Z tego będzie ślub"

03.03.2021 13:42
Paweł i Marta z "Rolnik szuka żony 7"
fot. East News

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony 7" opublikowali romantyczne zdjęcia, na których obdarzają się pocałunkiem. Fani nie mają wątpliwości, że związek uczestników "Dance Dance Dance" wszedł już na wyższy poziom i tylko czekać, aż ogłoszą zaręczyny. 

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny zostali parą w programie "Rolnik szuka żony 7". Ich związek rozwija się w najlepsze, co widać po zdjęciach zamieszczanych na Instagramie. Para właśnie pochwaliła się nową porcją romantycznych fotografii, na których trzyma się za rękę i całuje się podczas zimowego spaceru. Zachwyceni internauci są zdania, że jak tak dalej pójdzie, to już niedługo Marta i Paweł staną na ślubnym kobiercu.

Bodzianny nie ukrywał w programie, że będzie dążył do założenia rodziny i chciałby spełnić się w roli ojca. Zanim jednak do tego dojdzie, farmera i jego ukochaną czeka rozwiązanie kwestii wspólnego zamieszkania. Do tej pory oboje kursowali między Warszawą, gdzie mieszka Marta, a gospodarstwem Pawła na Dolnym Śląsku. W wakacje ma się to zmienić. Jak wyznał farmer, Marta wraz z córką przeprowadzą się do niego na wieś. Na razie jednak zamieszkali w stolicy, ponieważ już niedługo wystąpią w programie "Dance Dance Dance".

Dance Dance Dance: TVP przesuwa premierę nowej edycji. Koronawirus na planie show

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł wkrótce się zaręczą? 

Marta zamieściła zdjęcia z zimowego spaceru z Pawłem. Para przechadzała się po lesie z kubkami herbaty w dłoni i nie szczędziła sobie czułych gestów.

Mimo że się nie zapowiadało, to przyznajcie, że mieliśmy całkiem ładną zimę. Od dziś zaczyna się meteorologiczna wiosna. Sądząc po tym, co widać za oknem, jest szansa, że też będzie równie przyjemna - napisała Marta. 

Fani się rozmarzyli. Piękna para - powtarzało się w komentarzach. 

O Kochani, widzę, że love is in the air pełną parą! Powodzonka i szczęścia!

U was to już jest maj. Cudownie wyglądacie razem. 

Niektórzy byli zdania, że takie pocałunki zwiastują tylko jedno - rychłe zaręczyny i ślub. 

Marta, wyglądacie jak rodzeństwo! Z tego będzie ślub, mówię ci - czytamy w komentarzach. 

Trzymamy kciuki, żeby tak się stało. Będziecie kibicować Marcie i Pawłowi w "Dance Dance Dance"?

Rolnik szuka żony: Magda niedługo weźmie ślub. "Pokochałam Kubę od pierwszego wejrzenia"