Zamknij

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł kupili mieszkanie. Pokazali zdjęcie. "Wygląda bardzo źle" [FOTO]

25.05.2021 20:55
Marta Paszkin i Paweł Bodzianny
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, jedna z najpopularniejszych par znanych z "Rolnik szuka żony", kupili mieszkanie. W sieci pochwalili się zdjęciem nowego nabytku. Nie ukrywali, że czeka ich dużo pracy.

Rolnik szuka żony to program, który wzbudzał sporo kontrowersji, ale ostatecznie okazał się strzałem w dziesiątkę. Randkowe show Telewizji Polskiej,  w którym rolnicy i rolniczki szukają partnerów wśród osób, które zgłosiły swój udział, cieszy się niesłabnącą popularnością, a widzowie z zainteresowaniem śledzą sercowe perypetie uczestników. Niektórzy z nich wzbudzają tak dużą sympatię, że wielbiciele śledzą ich losy jeszcze długo po zakończeniu emisji danego sezonu. Wiele osób pozostaje aktywnymi w mediach społecznościowych, by być w stałym kontakcie z fanami.

Nie wszystkim uczestnikom "Rolnika" udaje się odnaleźć przed kamerami miłość, jednak w programie powstało kilka par. Jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez fanów są Marta Paszkin i Paweł Bodzianny znani z 7. edycji. Mężczyzna pochodzący ze wsi i warszawski "korpozwierz", jak sama o sobie mówi Marta, pokazali, że mimo różnic można stworzyć szczęśliwy związek. Teraz zakochani postanowili pójść o krok dalej i kupić wspólne mieszkanie. Udało im się, a efektami podzielili się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł kupili mieszkanie. Podzielili się zdjęciem

Na profilu Marty Paszkin na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie oraz wpis, w którym uczestniczka "Rolnik szuka żony" chwali się kupnem mieszkania wspólnie z ukochanym Pawłem.

- Mój (no dobra, nasz) jest ten kawałek podłogi. Dziś kupiliśmy nasze wspólne, pierwsze mieszkanie. Póki co wygląda bardzo źle, ale mam nadzieję, że już niedługo będzie wyglądać pięknie! Myślę o tym, żeby założyć bloga i pokazywać wam postęp prac i jak wygląda przeprowadzka warszawianki, korpozwierza na wieś - czytamy.

Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Fani gratulowali parze własnego kawałka podłogi i podkreślali, że nieustannie im kibicują.

- Uwielbiam was, najlepsza rolnikowa para.

- Super. Idziecie jak burza!

- Gratulacje! Bardzo dobry pomysł! Uwielbiam oglądać takie metamorfozy mieszkań - czytamy.

Kto wie, może zachęcona przez wielbicieli Marta rzeczywiście zacznie relacjonować remont.