Zamknij

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł na ramówce TVP. Dziewczyna farmera błyszczała na ściance [FOTO]

26.02.2021 12:42
Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony 7"
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony 7" pojawili się na prezentacji wiosennej ramówki TVP. Para, która wkrótce wystąpi w programie "Dance Dance Dance", pierwszy raz pozowała do zdjęć na ściance. 

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się w siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" i od tamtej pory pozostają parą. Ich związek rozwija się w najlepsze, o czym świadczą zdjęcia i relacje zamieszczane na Instagramie. Duet z "Rolnika" już niedługo czeka pierwszy poważny sprawdzian z partnerstwa. Jak już oficjalnie wiadomo, Paweł i Marta wystąpią w tanecznym show Dwójki "Dance Dance Dance", którego premiera zaplanowana jest na 5 marca. 

Od kilku tygodni uczestnicy trzeciej edycji tanecznego show trenują pod okiem najlepszych choreografów, by jak najwierniej odwzorować układy ze słynnych klipów. Marta i Paweł mają za sobą pierwsze lekcje, ale zapamiętywanie sekwencji kroków na razie sprawia im trudności, o czym sami informowali w relacjach na Instastory. Na szczęście para nie traci zapału i w marcu zamierza stanąć do walki z innymi duetami biorącymi udział w programie. 

Dance Dance Dance 3: uczestnicy nowej edycji ujawnieni. Kto z kim tańczy? [FOTO]

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł na wiosennej ramówce TVP 

Telewizja Polska zaprezentowała wiosenną ramówkę 2021. Na spotkaniu z fotoreporterami pojawiły się największe gwiazdy stacji oraz nowego kanału TVP Kobieta. Furorę robiła ciężarna Ida Nowakowska, która pozowała do zdjęć razem z mężem Jackiem Herdonem. W Wśród zaproszonych celebrytów nie zabrakło uczestników programu "Dance Dance Dance", w tym Marty i Pawła z "Rolnik szuka żony", którzy zadebiutowali na ściance jako para. 

Dziewczyna farmera wbiła na imprezę ramówkową - komentowała na Instastories Marta. 

Przy okazji pochwaliła się, że stylizację przygotowała dla niej siostra, która jest profesjonalną stylistką. Marta miała na sobie długi czarny żakiet i szerokie spodnie z błyszczącego materiału, a do stroju dobrała złoty makijaż i dodatki. Z kolei Paweł postawił na casualowe zestawienie marynarki z dżinsami. 

Zobaczcie, jak sympatyczna para z "Rolnika" wypadła na ściance. 

Rolnik szuka żony 8: Marta Manowska pokazała zdjęcia z nowej edycji. Kiedy odcinek zerowy?

EN_01466123_0641
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS
Bez nazwy33
fot. Instastory:@marta_paszkin
dd
fot. Instastory:@marta_paszkin