Zamknij

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł przekazali radosne wieści. Na Instagramie płyną gratulacje

31.08.2021 17:47
Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony 7"
fot. Instagram:@marta_paszkin

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony 7" wkroczyli w nowy etap. Marta z córką przeprowadziły się na Dolny Śląsk, gdzie mieści się farm "basiek" Bodziannego. Gwiazdy "Rolnika" obwieściły na Instagramie wielkie zmiany. Z gratulacjami pospieszyła już Marta Manowska. 

"Rolnik szuka żony" niedługo znowu pojawi się na antenie TVP. Marta Manowska przedstawiła już uczestników ósmej edycji randkowego show dla gospodarzy. Mimo wrzawy wokół nowego sezonu widzowie nadal żywo interesują się losami byłych uczestników oraz ich kandydatek i kandydatów. Spośród gwiazd poprzedniej edycji sporą popularnością cieszą się  Paweł Bodzianny i  Marta Paszkin, których przed paroma miesiącami można było podziwiać w programie "Dance Dance Dance". 

Już w ubiegłym roku hodowca szkockiego bydła z Dolnego Śląska i germanistka z Warszawy nie kryli, że pragną stworzyć wspólnie rodzinę. Paweł polubił się z kilkuletnią córką Marty, która z początkiem września rozpoczęła naukę w nowej szkole. Marta przeprowadziła się bowiem w rodzinne strony Pawła, tam też stanął ich dom. Fani liczą po cichu, że Marta i Paweł wkrótce poinformują o zaręczynach. W obecnej sytuacji wydaje się to już tylko kwestią czasu, ponieważ gwiazdy "Rolnika" nie ukrywają ślubnych planów, a ostatnio także śmiało dały do zrozumienia, że będą się starać o powiększenie rodziny. 

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł będą mieli dziecko? Potwierdzili wymownym obrazkiem [FOTO]

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł zamieszkali razem 

W końcu Marta i Paweł obwieścili fanom radosną nowinę. Gwiazdy "Rolnika" wreszcie zamieszkały razem i od tej pory mogą już spokojnie budować rodzinne więzi.

Właśnie kończy się weekend, który spędziliśmy już oficjalnie mieszkając razem. Jak głosi popis pod jednym z obrazów (ręcznie wypalanym w drewnie), "nieważne gdzie, ważne z kim” i jak pokazuje nasz przykład, miłość jest w stanie pokonać wiele przeszkód, np. dużą odległość (u nas ponad 500 km z Warszawy na wieś). Dostaliśmy i dostajemy bardzo dużo wsparcia od Was, za co serdecznie DZIĘKUJEMY. Komentarze i wiadomości, że nam kibicujecie są bardzo miłe - napisała Marta na Instagramie. 

W komentarzach posypały się gratulacje i życzenia szczęścia na nowej drodze. 

To wielki dzień. I wspaniała chwila. Pamiętam z Kazimierza Wasza opowieść o obrazie, gdy się spotkaliśmy blisko rynku już sami, po finale. Cieszę się Waszym szczęściem i zawsze będę gdzieś mentalnie z Wami. Kibicuje i gratuluję pięknego kroku - przekazała Marta Manowska. 

Dziewczyna Bodziannego podkreśliła we wpisie, że "mają dużo planów na przyszłość". Jakich konkretnie - tego można się domyślić. Czekamy zatem na kolejne dobre wieści! 

Rolnik szuka żony: Magda Bator pochwaliła się synkiem. Marcel ma już trzy miesiące [FOTO]