Zamknij

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł przygotowują się do ślubu? "Mam już kieckę na wesele" [FOTO]

30.06.2021 16:01
Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony 7" niedługo wezmą ślub? Marta przeglądała ostatnio sukienki i nie ukrywała, że podobają jej się luksusowe kreacje jednej z marek. Czyżby szukała czegoś na własną uroczystość? 

"Rolnik szuka żony 7" sprawił, że Paweł Bodzianny, hodowca szkockiego bydła z Dolnego Śląska, poznał pochodzącą z Warszawy Martę Paszkin. Oboje niemal od razu przypadli sobie do gustu, choć mało brakowało, by rolnik przez mało wyrafinowany żart stracił szansę na związek z 33-letnią germanistką. W finale Paweł i Marta pojawili się już jako para i nie ukrywali, że mają wobec siebie poważne plany. Wkrótce zaczęli pojawiać się razem na Instagramie oraz wystąpili w programie "Dance Dance Dance". 

Na czas tanecznego show Paweł zamieszkał u Marty w Warszawie. Już wówczas mówił, że kiedy tylko nadejdą wakacje, Marta razem z córką opuszczą stolicę i przeprowadzą się w jego rodzinne strony. Para znalazła już odpowiedni dom i obecnie przeprowadza w nim remont. Tymczasem fani liczą po cichu, że Marta i Paweł wkrótce przekażą radosną nowinę o ślubie. Ostatnio na Instastories Marty pojawiły się zdjęcia, mogące sugerować, że gwiazda "Rolnika" właśnie zaczyna rozglądać się za jakąś kreacją ślubną. 

Rolnik szuka żony: Marta pokazała niepokojący objaw. Badania mają wykluczyć poważną chorobę [FOTO]

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł szykują się do ślubu? 

Wprawdzie Bodzianny i Paszkin jeszcze nie ogłosili zaręczyn, ale może nastąpi to szybciej, niż się wszyscy spodziewają. Marta udostępniła na Instagramie zdjęcia eleganckich sukni popularnej marki z Bałkanów. Atelier znane jest z tworzenia luksusowych kreacji dla majętnych panien młodych oraz sukienek na wesela, bankiety i czerwony dywan. Marcie spodobało się kilka modeli. 

Mam już kieckę na wesele. Nie, nie jest to ta - podkreśliła, pokazując zdjęcie zdobnej kreacji. Ale generalnie to atelier z Kosowa powala mnie na kolana. Istne dzieła sztuki, choć mam wątpliwości, czy nadają się rzeczywiście do noszenia, czy bardziej do patrzenia - dodała.  

Nie zdradziła jednak, w jakim celu zajrzała na stronę atelier, ani o czyje wesele chodzi. Czyżby Marta szukała sukni na swój ślub z Pawłem?

Rolnik szuka żony: Maciek wreszcie zdobył się na szczerość. Wyznał, dlaczego nie wyszło mu z Moniką