Zamknij

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł zamieszkali razem w Warszawie. Co dalej z gospodarstwem?

01.03.2021 15:19
Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"
fot. Instagram:@marta_paszkin

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony 7" przygotowują się do programu "Dance Dance Dance". Farmer przeprowadził się do stolicy, by razem z ukochaną odbywać treningi. Czy po zakończeniu show planuje zostać tu na stałe?

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się na planie 7. edycji programu "Rolnik szuka żony" i szybko zostali parą. Do tej pory 33-letnia germanistka i hodowca szkockiego bydła dzielą życie między Warszawę a Dolnym Śląskiem, gdzie mieści się gospodarstwo farmera. Marta wciąż nie decydowała się na przeprowadzkę do Pawła ze względu na córkę. Ostatnio jednak nie musi wybierać się na drugi koniec Polski, by zobaczyć się z ukochanym. Wszystko przez przygotowania do programu "Dance Dance Dance", w którym Paszkin i Bodzianny zdecydowali się wziąć udział. 

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł na ramówce TVP. Dziewczyna farmera błyszczała na ściance [FOTO]

Rolnik szuka żony: Paweł zamieszkał u Marty w Warszawie 

Konieczność regularnych treningów wymusiła na Pawle przyjazd do stolicy. Rolnik wprowadził się tymczasowo do mieszkania Marty. 

Ustaliliśmy, że na razie zostaniemy w Warszawie. Tak nam wygodniej ze względu na próby taneczne, poza tym tutaj zapisana jest do przedszkola córeczka mojej ukochanej, Stefka - powiedział farmer w rozmowie z "Na Żywo".

Bodzianny zostawił gospodarstwo w Piasecznej pod opieką brata. Jak wyznał, co weekend przyjeżdża na swoje włości i pomaga w pracach. Czy po programie zamierza na dobre przenieść się do Warszawy? Paweł i Marta mają już ustalony plan. 

Po programie zamierzamy wrócić na wieś. Chcemy tam zapisać małą do szkoły podstawowej. To idealne rozwiązanie - wyznał. 

Rolnik szuka żony 8: Marta Manowska pokazała zdjęcia z nowej edycji. Kiedy odcinek zerowy?