Zamknij

Rolnik szuka żony: Martyna przeszła metamorfozę. Fani porównali ją do gwiazdy TVN [FOTO]

26.01.2021 21:49
Martyna z "Rolnik szuka żony"
fot. YouTube/Rolnik szuka żony

Martyna z "Rolnik szuka żony 7" zmieniła fryzurę i kolor włosów. Była kandydatka Dawida zaprezentowała się w nowej odsłonie na Instagramie. Widzowie porównali ją do młodej Martyny Wojciechowskiej. 

"Rolnik szuka żony 7" zakończył się szczęśliwie tylko da dwojga uczestników. Paweł Bodzianny związał się z Martą Paszkin, a Magda Bator wybrała Jakuba poznanego po ponownym przejrzeniu listów. Niestety pechowo zakończył się udział Dawida Nowety. 30-letni gospodarz z Wielkopolski zaprosił trzy kandydatki, z których jedną upatrzył sobie na faworytkę. Była nią Martyna, urocza blondynka spod Stargardu Szczecińskiego, pracująca na co dzień jako kelnerka. 

Randka Dawida i Martyny skończyła się dramatyczną sceną pod klubem. Rolnik dostał kosza i tak się załamał, że dostał ataku histerii. Martyna była jednak nieugięta. Gdy ponownie spotkali się w finale, Dawid zadeklarował, że nadal będzie się o nią starał. Był nawet zapraszany na kawę, ale jak potem wyznała Martyna, nie skorzystał z okazji. Po programie dziewczyna skupiła się na swoich sprawach. W pierwszej kolejności poddała się metamorfozie, zmieniają fryzurę i kolor włosów. Wkrótce jednak zdecydowała się na kolejne przeobrażenie. 

Rolnik szuka żony: Dawid na starych zdjęciach. Dzisiaj to przystojniak. A kiedyś? [FOTO]

Rolnik szuka żony: Martyna od Dawida zmieniała fryzurę 

Niedoszła dziewczyna Dawida wróciła do blondu. Teraz ma krótkie, pocieniowane włosy, które układa w modną fryzurę. Efekty metamorfozy Martyna zaprezentowała na swoim Instagramie. Obserwatorzy byłej uczestniczki "Rolnika" byli pod wrażeniem. Pojawił się nawet komentarz o podobieństwie Martyny do znanej gwiazdy TVN. 

Wyglądasz tutaj jak Martyna Wojciechowska - padło w komentarzach. 

I coś w tym jest. Martyna faktycznie przypomina tu młodą podróżniczkę z czasów jej wielkich wypraw.

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł ROZSTALI SIĘ?! "Ja już do niego nie jeżdżę"  

Do niedawna Martyna była szatynką. Dobrze, że wróciła do blondu?