Zamknij

Rolnik szuka żony: Mateusz podrywa Martynę? "Gdybyś była warzywem, odwiedzałbym cię w szpitalu"

02.12.2020 13:40
Martyna z Rolnik szuka żony
fot. YouTube

"Rolnik szuka żony 7" trwa. Z programem pożegnała się już część uczestników - wśród nich Martyna i Mateusz. Były kandydat Magdy spotkał się już z kilkoma kandydatkami Dawida. Teraz zaczepił w sieci Martynę."Gdybyś była warzywem, odwiedzałbym cię w szpitalu"

" Rolnik szuka żony" niezmiennie od pierwszej edycji przyciąga przed telewizory wiernych fanów. Trwa siódmy sezon, a relacje u kandydatów i rolników zacieśniają się. Część uczestników z programem się już pożegnała. Wśród nich Martyna - byłakandydatka Dawida, i Mateusz, były kandydat Magdy. Mężczyzna spotyka się z pozostałymi kandydatkami Dawida. Teraz zaczepił w sieci Martynę."Gdybyś była warzywem, odwiedzałbym cię w szpitalu".

Mateusz jest jednym z tych uczestników toczącej się edycji "Rolnika", który wzbudzał wiele kontrowersji. Niekoniecznie był też ulubieńcem widzów, a - jak się potem okazało - również i ulubieńcem Magdy, której był kandydatem. Magda odesłała go do domu, a on publikował w sieci wpisy, które dawały do zrozumienia, że cieszy się z takiej decyzji. Widzowie oceniali, że wziął udział w programie nie po to, by znaleźć miłość, a dla rozrywki. Ich zdaniem młody imprezowicz wcale nie ma chęci wieść życia na wsi.

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Józef żali się na samotność po programie. "Zostałem na lodzie"

Rolnik szuka żony: Mateusz podrywa Martynę?

Martyna z kolei była faworytką Dawida, ale ku jego zaskoczeniu zdecydowała się nagle wrócić do domu. Teraz jest mocno aktywna w social mediach, gdzie ma wielu fanów. Okazuje się, że pod jednym z jej zdjęć pojawił się zaczepny komentarz właśnie od Mateusza. Mężczyzna pisze w charakterystyczny dla siebie sposób.

xx

"Słodko, jakbyś była owocem to byłabyś truskaweczką. A jakbyś była warzywem to odwiedzałbym Cię codziennie w szpitalu. Sorki, musiałem, pls dont delete me" - napisał.

"Oj zostańmy przy tej truskaweczce. Bojęe się, że gdybym była warzywem, puszczałbyś i streszczał cały sezon RSŻ" - odpowiedziała Martyna. Wywiązała się z tego krótka wymiana komentarzy. W kolejnej wypowiedzi Mateusz z rozbrajającą szczerością przyznał, że jest "największym fanem tego programu i samego siebie. Nie było tu takiego gracza na tak dobrej bombie". A kiedy Martyna poprosiła go o autograf, napisał: "Nie kuś truskaweczko".

Pojawiły się komentarze internautów, że zaczepki Mateusza są kiczowate: "Słaby suchar".

Ciekawe czy Mateusz będzie próbował się spotkać z Martyną, tak jak z innymi kandydatkami Dawida.

RadioZET.pl/AS