Zamknij

Rolnik szuka żony: Monika trafiła do szpitala. "Już piąty dzień umieram"

29.07.2021 09:22
Monika z "Rolnik szuka żony" trafiła do szpitala
fot. screen: YouTube.com/ Rolnik szuka żony

Monika, jedna z najbardziej lubianych uczestniczek 7. edycji "Rolnik szuka żony", trafiła do szpitala. Wcześniej kandydatka skarżyła się fanom na bardzo silny ból. W jakim jest stanie?

" Rolnik szuka żony" to jeden ze ramówkowych strzałów w dziesiątkę i niekwestionowany sukces Telewizji Polskiej. Emitowany na antenie TVP2 od 2014 roku randkowy program pokazał widzom ciekawą koncepcję tego typu formatów. Rolnicy i rolniczki wybierają kandydatów i kandydatki, z którymi poznają się lepiej oraz starają zbudować trwałą relację. Nie brakuje wzruszeń, łez, sercowych uniesień, a "Rolnik" pokazuje dodatkowo życie osób na co dzień związanych z rolnictwem. Choć wielu uczestnikom nie udało się odnaleźć miłości, to nie brakuje par, które przed kamerami stworzyły stabilne związki.

Obecnie możemy oglądać już 8. serię "Rolnik szuka żony", jednak wielu fanów nadal żyje poprzednią odsłoną show, w którym nie brakowało sympatycznych i charakterystycznych bohaterów. Jedną z najbardziej lubianych uczestniczek była Monika, jedna z kandydatek rolnika Macieja. Choć szczęście odnalazła u boku innego mężczyzny, widzowie nadal śledzą jej życie za pośrednictwem mediów społecznościowych. To właśnie tam pojawiła się informacja, że Monika, która wcześniej narzekała na silne bóle, trafiła do szpitala. Zdradziła swoim wielbicielom, co się stało?

Monika z "Rolnik szuka żony" w szpitalu. Kandydatka Maćka narzekała na bardzo silny ból

Monika od kilku dni narzekała na silne bóle po tym, jak wyrywano jej ząb. Po usunięciu ósemki zaczął ją boleć także brzuch oraz straciła apetyt. Cierpiała do tego stopnia, że postanowiła za pośrednictwem Instastory poprosić o pomoc.

- Czy ktoś z moich znajomych ma uprawnienia do podawania kroplówki w domu i by wpadł mnie uratować? Już piąty dzień umieram. Ząb mnie nie boli, po prostu nie mam apetytu, zwraca się i boli mnie brzuch - napisała.

Okazało się, że bóle były związane nie tylko z usunięciem zęba, ale także o wiele poważniejszą sytuacją. W środę 28 lipca Monika opublikowała zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" oczekuje na operację usunięcia wyrostka robaczkowego.

- Jak się kończy wyrywanie ósemki? Zapaleniem wyrostka - z przekąsem poinformowała.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.