Zamknij

Rolnik szuka żony: Monika wyszła ze szpitala wymęczona. Ma szwy na brzuchu i w buzi

04.08.2021 10:42
Monika z Rolnik szuka żony 7
fot. Facebook/Rolnik szuka żony TVP

Monika z "Rolnik szuka żony 7" wróciła już do domu ze szpitala. Była kandydatka Macieja regeneruje się po dwóch zabiegach, które skończyły się założeniem szwów. Jak zdradziła, miała wyjątkowego pecha. 

Monika z "Rolnik szuka żony 7" przez moment była uważana za najbardziej rokującą z grona kandydatek Macieja Kazka. Doktorant posiadający sad czereśniowy zachwycił się nią już na etapie listów. Tak bardzo chciał, żeby atrakcyjna nauczycielka chemii została dłużej w programie, że wypisał jej usprawiedliwienie nieobecności w szkole. Jednak po przyjeździe Moniki na gospodarstwo coś zgasło. Dziewczyna nie wykazywała większych chęci, by poznać Maćka, a ten, widząc jej bierność, także przestał się wysilać. Ostatecznie ze znajomości nic nie wyszło, a rolnik postanowił dać szansę innej kandydatce. 

Ostatnio wywołany do tablicy Maciek pierwszy raz szczerze ocenił szanse na związek z Moniką. Nadal pozostaje jej znajomym na Instagramie, choć ona nie jest już singielką. Niedawno Monika pochwaliła się nowym partnerem i widać było, że oboje są ze sobą bardzo szczęśliwi. Nowy ukochany na pewno wspierał ją w ostatnich dniach, gdy trafiła do szpitala z powodu bolesnego zapalenia i musiała pilnie poddać się operacji. 

Rolnik szuka żony: Monika trafiła do szpitala. "Już piąty dzień umieram"

Rolnik szuka żony: Monika wyszła ze szpitala po operacji 

Monika wróciła już do domu po zabiegu wycięcia wyrostka robaczkowego. Jak wyznała, w jednym czasie nałożyły się dwa problemy, które wymagały interwencji chirurgicznej. Obecnie Monika ma szwy nie tylko na brzuchu, ale także w jamie ustnej po usunięciu ósemki. 

Chciałabym się czuć jak wtedy... A tu niestety szwy w buzi, szwy na brzuchu. Mam nadzieję, że już niedługo zapomnę o tym strasznym tygodniu. Kto by pomyślał, że wyrwanie ósemki połączy się z zapaleniem wyrostka. Jak to mówią: nieszczęścia chodzą parami. Teraz powinno być już tylko dobrze. Oby sierpień był dla mnie łaskawszy - napisała na Instagramie Monika.

Rolnik szuka żony: Jessica Miemiec zaręczona! "Jesteśmy razem od marca tego roku" [FOTO]