Zamknij

Rolnik szuka żony: Motocykliści zniszczyli pole Łukaszowi. Rolnik jest wciekły

Sylwia Wamej
15.05.2020 11:07
Łukasz Sędrowski
fot. Instagram.com/ Łukasz Sędrowski

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" jest wściekły na motocyklistów i quadowców, którzy zniszczyli mu pole. Rolnik gościł w "Pytaniu na śniadanie", aby podzielić się z widzami nieprzyjemną historią. Straty oszacował na 10 tysięcy złotych.

Rolnik szuka żony: Łukasz Sędrowski wściekły. Motocykliści zdewastowali mu pole

Łukasz Sędrowski z 5. edycji "Rolnik szuka żony" co jakiś czas gości w "Pytaniu na śniadanie". Tym razem rolnik opowiedział o nieprzyjemnej sytuacji, jaka ostatnio go spotkała. Motocykliści i quadowcy zniszczyli mu pole. O nieprzyjemnej sytuacji opowiedział też na swoim Instagramie, gdzie opublikował filmik, pokazujący zniszczenia pola, na którym dopiero co posiał kukurydzę. Rolnik wycenił straty na 10 tysięcy złotych.

"To są bandyci i szczury, które okradają rolników i robią to z głupoty. Nie pozdrawiam tych chamów!" - powiedział zdenerwowany Sędrowski. Uczestnikowi "Rolnika" udało się namierzyć chuliganów, dzięki monitoringowi na drodze dojazdowej do pola.

"Nie jesteście anonimowi" - zagrzmiał Sędrowski.

Rolnik szuka żony: Łukasz Sędrowski brał udział w 5. edycji "Rolnik szuka żony". Zaręczył się z Agatą Rusak

Łukasz Sędrowski brał udział w 5. edycji "Rolnik szuka żony". Związał się z Agatą Rusak. Para nawet zaręczyła się, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu.

Zagłosuj

Oglądasz program "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW