Zamknij

Rolnik szuka żony: Natalia wzięła ślub. Pokazała zdjęcia z mężem [FOTO]

27.07.2020 12:11
Natalia i Diana z "Rolnik szuka żony"
fot. Instagram:@natalalala321

Natalia Niemiec z "Rolnik szuka żony 6" już po ślubie. Uczestniczka wyszła za swojego ukochanego, którego poznała po programie. Na ślubie Natalii bawiły się gwiazdy "Rolnika", w tym Jakub oraz Ilona i Adrian. 

Natalia Niemiec z programu "Rolnik szuka żony" wyszła za mąż. Ślub uczestniczki odbył się w ubiegły weekend. Na uroczystości pojawili się inni uczestnicy programu, w tym Jakub Napierała, były partner Ani, oraz Ilona i Adrian. Natalia opublikowała zdjęcia ze ślubu na Instagramie. Gwiazda show TVP pozuje w sukni ślubnej z mężem oraz znajomymi z programu. 

Natalia Niemiec wzięła udział w 6. edycji "Rolnik szuka żony" z nadzieją, że właśnie przed kamerami znajdzie drugą połówkę. Urocza brunetka starała się o względy Sławomira, ale ten ostatecznie wybrał inną kandydatkę. Natalii udało się jednak znaleźć miłość poza programem. W lutym po raz pierwszy pokazała swojego partnera na Instagramie, a w ubiegły weekend zaskoczyła fanów zdjęciami ze ślubu. Okazało się, że Natalia od dłuższego czasu była zaręczona i w tajemnicy przed fanami przygotowywała się do zamążpójścia. 

Rolnik szuka żony: Małgosia Borysewicz ostro o zaniedbanych matkach. Jej komentarz wywołał burzę

Rolnik szuka żony: Natalia Niemiec już po ślubie 

W sobotę Natalia z "Rolnik szuka żony" i jej ukochany, Maciej, wzięli ślub. Gwiazda pochwaliła się tym już po fakcie, publikując ślubne zdjęcia na Instagramie. 25-latka powiedziała "tak" w uroczej białej sukience i kwiecistym wianku na głowie. Nowożeńcom towarzyszyli znani z programu Jakub oraz Ilona i Adrian, którzy od czasu programu wciąż tworzą szczęśliwy związek. Na zdjęciach nie widać jednak Diany, z którą Natalia zaprzyjaźniła się na planie "Rolnika". Miejmy nadzieję, że dziewczyny nadal się lubią i nie zerwały kontaktów. 

Posłuchaj podcastu