Zamknij

Rolnik szuka żony: Natalia jest w ciąży. Zdradziła płeć dziecka i pomysł na imię [FOTO]

19.01.2021 10:58
Natalia Niemiec z Rolnik szuka żony 6
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Natalia z 6. edycji "Rolnik szuka żony" jest w ciąży. Była kandydatka Sławomira kilka miesięcy temu poślubiła ukochanego Macieja. Teraz spodziewają się syna. 

Natalia Niemiec była jedną z uczestniczek 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". Dziewczyna rywalizowała o względy Sławomira, lecz ten zdecydował się na inną kandydatkę. Ostatecznie Natalii poszczęściło się poza kamerami - znalazła partnera i w ubiegłym roku wzięła z nim ślub. Teraz para spodziewa się dziecka. Natalia wie już, jakiej płci będzie jej pierwsza pociecha. 

Na szczęśliwe rozwiązanie czeka również inna bohaterka szóstego sezonu, Wioleta Boćwińska. Była kandydatka Adriana pochwaliła się widocznymi krągłościami w Wigilię Bożego Narodzenia. Trzeba przyznać, że od pewnego czasu wśród byłych uczestników "Rolnik szuka żony" trwa prawdziwy baby boom. Jesienią Paweł i Małgorzata Borysewiczowie powitali na świecie drugie dziecko - córkę Blankę, a w listopadzie 2019 roku przyszła na świat Liwia, druga pociecha Anny i Grzegorza Bardowskich

Rolnik szuka żony: pary, które powstały w programie. Kto znalazł miłość? [FOTO]

Rolnik szuka żony: Natalia z 6. edycji spodziewa się syna

W Wigilię Natalia zmieściła zdjęcie z mężem i po raz pierwszy pokazała internautom zaokrąglony brzuszek. Wprawdzie oficjalnie nie potwierdziła ciąży, ale jej kształty mówiły same za siebie. Wreszcie była uczestniczka "Rolnika" wyjawiła na Instastory, że oczekuje syna. Zamieściła także ankietę, w której zwróciła się do fanów z prośbą o pomoc w wyborze imienia. Natalia najwyraźniej waha się między Janem a Ignacym, bo takie imiona padły w odpowiedziach.

Co byście jej doradzili? 

Rolnik szuka żony: Adam miał wziąć udział w innym programie. Trzymał to w tajemnicy przed Magdą