Zamknij

Rolnik szuka żony: Natalia miała wypadek. Fani zaniepokojeni stanem uczestniczki

Judyta Wanicka
07.01.2020 13:40
Natalia z "Rolnik szuka żony"
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Natalia Niemiec z "Rolnik szuka żony 6" miała wypadek drogowy. Kandydatka Sławomira zamieściła na Instastory niepokojące zdjęcia. Jak po stłuczce czuje się Natalia? Uczestniczka "Rolnik szuka żony" w końcu skomentowała przykre zdarzenie.

Natalia Niemiec była uczestniczką 6. edycji "Rolnik szuka żony". W programie rywalizowała o względy Sławomira, lecz ten zdecydował się na związek z Martą. Natalia nie znalazła w show miłości, ale zyskała przyjaciółkę. Z Dianą, kandydatką Seweryna, do dziś pozostaje w znakomitej komitywie. Dziewczyny chętnie pokazują się wspólnie na Instagramie i wzajemnie się wspierają. Natalia z pewnością mogła liczyć na Dianę także po przykrej stłuczce, która przydarzyła jej się na początku roku.

Rolnik szuka żony 6: Seweryn i Sławomir pokazali nowe partnerki

Rolnik szuka żony 6: Natalia rozbiła samochód

Natalia z "Rolnik szuka żony 6" zaniepokoiła fanów zdjęciami, które opublikowała na Instastory. Podpis pod rozmazanymi fotkami samochodu sugerował, że kandydatka Sławomira miała wypadek drogowy.

Tak się zaczął Nowy Rok 2020 - brzmiał podpis.

Zaniepokojeni internauci zaczęli zasypywać Natalię pytaniami, czy nic jej nie jest. 25-latka długo nie odpisywała, co tylko wzmogło niepokój wśród jej obserwatorów. W końcu zamieściła krótkie wyjaśnienie na Instastory.

Spokojnie, to nie żaden wypadek, to zwykła stłuczka. Rok zaczął mi się po prostu pechowo, ale mam nadzieję, że to tylko jednorazowy incydent - uspokoiła fanów Natalia.

Nie zdradziła jednak szczegół zdarzenia. Po pechowym początku wypada życzyć Natalii spokojniejszej reszty 2020 roku.

Zagłosuj

Którą kandydatkę Sławomira lubiłeś najbardziej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw