Zamknij

Rolnik szuka żony: Natalia pokazała chłopaka. Fani zachwyceni: "Przystojniak"

Judyta Wanicka
06.02.2020 14:01
Natalia z Rolnik szuka żony
fot. Instagram:@natalalala321

Natalia z "Rolnik szuka żony 6" opublikowała zdjęcia z nowym partnerem. Gwiazda show TVP w końcu pokazała twarz swojego ukochanego. Fani nie mają wątpliwości, że udało jej się poderwać prawdziwego przystojniaka.

Natalia Niemiec była uczestniczką 6. edycji "Rolnik szuka żony". W programie rywalizowała o względy Sławomira, lecz ten ostatecznie zdecydował się na Martę. Natalii udało się jednak znaleźć partnera poza programem. Ostatnio na jej profilu pojawiło się intrygujące zdjęcie, na którym widać pewnego mężczyznę. W końcu gwiazda "Rolnika" zdecydowała się pokazać fanom twarz swojego ukochanego. Okazuje się, że zdobyła serce prawdziwego przystojniaka!

Rolnik szuka żony 6: Natalia pokazała przystojnego partnera

Natalia opublikowała pierwsze zdjęcia, na których pojawia się razem ze swoim nowym partnerem. Najpierw zasłoniła mu oczy nakładką z okularami, ale po chwili pokazała go w całej okazałości.

Natalia nie zdradziła, jak ma na imie jej partner, nie napisała też ani słowa o nowej relacji. Fani zaś zauważyli, że chłopak Natalii jest bardzo przystojny. Fajnie razem wyglądacie; Przystojniak! - piszą pod zdjęciami. W komentarzach pojawiły się gratulacje i życzenia szczęścia dla świeżo upieczonej pary.

Zagłosuj

Czekasz na kolejną edycję programu "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw