Zamknij

Rolnik szuka żony: Natalia pokazała chłopaka. Opublikowała romantyczne zdjęcie [FOTO]

Sylwia Wamej
27.05.2020 09:36
Rolnik szuka żony: Natalia pokazała chłopaka. Opublikowała romantyczne zdjęcie [FOTO]
fot. Instagram.com/ Natalalala321

Natalia z 6. edycji "Rolnik szuka żony" jest zakochana. Uczestniczka programu TVP pochwaliła się na Instagramie romantycznym zdjęciem z ukochanym. Fotografię skomentowała koleżanka z tej samej edycji "Rolnika" - Ilona.

Natalia z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się romantycznym zdjęciem z chłopakiem

Natalia z 6 edycji "Rolnik szuka żony" pochwaliła się romantycznym zdjęciem z chłopakiem na Instagramie. O tym, że uczestniczka hitowego show znalazła miłość poza programem, mówiło się już od jakiegoś czasu. Tym razem Natalia potwierdziła związek, publikując zdjęcie z ukochanym, na którym zakochani oglądają zachód słońca. Być może Natalia chce zachować anonimowość chłopaka, dlatego zdecydowała się wrzucić zdjęcie, na którym nie widzimy jego twarzy, a jedynie sylwetkę. Zdjęcie skomentowała Ilona, również z 6. edycji "Rolnika", zostawiając emotikony serduszek.

Rolnik szuka żony: Kto znalazł miłość w 6. edycji?

Natalia w programie walczyła o serce Sławomira, jednak ten nie był zainteresowany zbudowaniem związku z 25-latką. Uczestniczka mimo wszystko zaprzyjaźniła się po programie z innymi kandydatkami, a udział w "Rolnik szuka żony" pomógł jej w znalezieniu miłości poza kamerami.

Przypomnijmy, że w 6. edycji "Rolnika" szczęście uśmiechnęło się do Ilony i Adriana, którzy po programie wciąż są razem. Początkowo parą zostali też Ania i Kuba, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/a?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

Zet.pl/SW