Zamknij

Rolnik szuka żony: Natalia pokazała zdjęcia ze ślubnej sesji FOTO]

21.10.2020 19:59
Natalia z Rolnik szuka żony
fot. Instagrma.com/ Natalala 321

Natalia, uczestniczka 6. edycji "Rolnik szuka żony" nie znalazła co prawda szczęścia w programie, a poza nim. Gwiazda "Rolnika" niedawno wzięła ślub, a na Instagramie pokazała zdjęcia z sesji ślubnej. Wykonał je inny uczestnik "Rolnika" - Adrian Berkowicz.

Natalia, którą widzowie zapamiętali z 6. edycji "Rolnik szuka żony" nie znalazła miłości w programie, jednak życie napisało pozytywny scenariusz poza kamerami. Natalia poznała partnera po programie i niedawno wzięła ślub.

Gwiazda "Rolnika" pochwaliła się niedawno zdjęciami ze ślubnej sesji, którą wykonał inny uczestnik "Rolnika" - Adrian Berkowicz. Uczestniczka programu TVP opublikowała kilka zdjęć z sesji w pięknych okolicznościach przyrody. W galerii zdjęć na Instagramie znalazły się również fotografie z kościoła.

Zobacz też: Rolnik szuka żony: Konflikt na gospodarstwie Dawida. Co się stało? 

Rolnik szuka żony: Natalia pokazała zdjęcia z sesji ślubnej [FOTO]

W komentarzach nie zabrakło oczywiście wielu gratulacji i ciepłych słów. "Gratulacje", "pięknie", "ale jesteście cudowni" -zachwycali się fani.

Niektórzy uczestnicy 6. edycji "Rolnika" nie ukrywają przyjaźni poza kamerami. Natalia po zakończeniu programu chętnie utrzymuje kontakt z m.in.  Dianą oraz Iloną i Adrianem, którzy znaleźli miłość w "Rolniku".

RadioZet.pl