Zamknij

Rolnik szuka żony: Natalia wstawiła do mieszkania wielki basen. Fani w szoku: "Zalejesz sąsiadów" [FOTO]

Judyta Wanicka
07.05.2020 15:05
Natalia Niemiec
fot. Instagram:@natalalala321

Natalia Niemiec z "Rolnik szuka żony 6" kąpie się w basenie w swoim mieszkaniu. Uczestniczka show TVP pochwaliła się na Instagramie swoim kąpieliskiem. Internauci mają jednak mieszane odczucia 

Natalia Niemiec była uczestniczką 6. edycji "Rolnik szuka żony". W programie rywalizowała o względy Sławomira, lecz ten zdecydował się na związek z Martą. Ostatecznie Natalia znalazła partnera poza programem i teraz chętnie chwali się nim na Instagramie. Prywatne życie byłej gwiazdy "Rolnik szuka żony" obserwuje już prawie 21 tysięcy użytkowników. Natalia stara się dbać o fanów i regularnie informuje ich o tym, co się u niej dzieje.

Ostatnie zdjęcia Natalii z "Rolnik szuka żony 6" wprawiły w osłupienie chyba wszystkich, którzy mieli okazję zobaczyć jej nowy post. Była uczestniczka postanowiła zrekompensować sobie brak wakacji w dość zaskakujący sposób. W czasie domowej kwarantanny jej mieszkanie zamieniło się w basen. Natalia wskoczyła w kostium kąpielowy i popijając drinki, relaksowała się w wodzie we własnym pokoju.

Rolnik szuka żony 7: Paweł z "Wyspy przetrwania" wśród uczestników. Jak dzisiaj wygląda?

Rolnik szuka żony: Natalia urządziła w domu basen

Natalia z programu "Rolnik szuka żony 6", jak większość Polaków, może jedynie pomarzyć o zagranicznych wakacjach pod palmą. Pandemia koronawirusa uziemiła w domach wszystkich i prawdopodobnie nieprędko będzie można wybrać się na wymarzony urlop. Ale gwiazda "Rolnika" nie zamierza z tego powodu narzekać. Zamiast marzyć o wylegiwaniu się nad wodą, wstawiła do mieszkania duży brodzik. W dodatku przebrała się w strój i przygotowała zimne drinki ze słomką, aby domowe kąpielisko zyskało aurę egzotycznego kurortu. 

Czy kiedyś ktoś marzył o willi z basenem? Tak upływają mi dni kwarantanny - napisała Niemiec.

Internauci obserwujący profil Natalii na Instagramie nie kryli zaskoczenia. W komentarzach pojawiło się tyle samo zachwytów, co septycznych opinii. Niektórym fanom basen w mieszkaniu wydał się zbyt ryzykownym pomysłem. 

Nie chciałabym być sąsiadem z dołu.

Zastanawiam się, jak wylejesz tę wodę. 

Chyba drink wszedł za bardzo.

Podoba wam się pomysł Natalii? 

Zagłosuj

Gdzie najbardziej lubisz spędzać wakacje?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw