Zamknij

Rolnik szuka żony: Natalia znalazła chłopaka? Pochwaliła się nim na zdjęciu

Judyta Wanicka
27.01.2020 16:41
Natalia z Rolnik szuka żony
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Natalia z "Rolnik szuka żony 6" pochwaliła się zdjęciem z pewnym mężczyzną. Fani spekulują, że kandydatka Sławomira znalazła nową miłość. Co na to Natalia? 

Natalia Niemiec była uczestniczką 6. edycji "Rolnik szuka żony". W programie rywalizowała o względy Sławomira, lecz ten zdecydował się na związek z Martą. Natalia nie znalazła w show miłości, ale zyskała przyjaciółkę. Z Dianą, kandydatką Seweryna, do dziś pozostaje w znakomitej komitywie i czasami pokazuje się z nią na Instagramie. Ostatnio na profilu Natalii pojawiło się intrygujące zdjęcie, na którym gwiazda "Rolnika" pojawia się w towarzystwie pewnego chłopaka. 

Rolnik szuka żony: Natalia opublikowała zdjęcie z chłopakiem

Natalii nie dopisało szczęście w programie, ale wygląda na to, że wreszcie udało jej się kogoś znaleźć. Kandydatka Sławomira zamieściła selfie z plaży w Świnoujściu, na którym w tle widać pewnego mężczyznę. Natalia specjalnie skierowała obiektyw w taki sposób, by pochwalić się swoim towarzyszem. Ale relacja jest najwyraźniej zbyt świeża, bo nie pokazała twarzy chłopaka. W opisie również nie chciała zdradzić, kim jest jej partner ze spaceru. 

Fani dopytują w komentarzach o nową miłość. A co to za sympatia z tyłu?, Już się kawaler znalazł? - piszą internauci. Natalia nie dała się wciągnąć w rozmowę. Niestety nie zdradziła, czy była to randka, czy może tylko spacer z dobrym kolegą.

Zagłosuj

Kibicowałeś Natalii i Sławomirowi w programie "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw