Zamknij

Rolnik szuka żony: Nie żyje mama jednej z uczestniczek. "Do zobaczenia w niebie"

Patrycja Chudolińska
17.03.2020 12:24
Marlena Bazylczuk Rolnik szuka żony
fot. Instagram/@marlena_bazylczuk

Nie żyje mama jednej z uczestniczek szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Marlena Bazylczuk przekazała smutną informację na swoim Instagramie.

Nie żyje mama Marleny z programu "Rolnik szuka żony". W październiku 2019 roku uczestniczka show TVP zdradziła, że ma trudną sytuację rodzinną. Jej mama chorowała na raka jajnika, a 22-latka robiła wszystko, by jej pomóc.

- Rak jajnika z licznymi przerzutami. Mama walczy z chorobą już ponad dwa lata. Nie organizuję jeszcze żadnej zbiórki, ponieważ najpierw muszę znaleźć jakąś klinikę, która jej pomoże - powiedziała wtedy Marlena w rozmowie z "Faktem".

Niestety, stan mamy Marleny okazał się zbyt poważny. Uczestnika show TVP właśnie przekazała na Instagramie tragiczną wiadomość o śmierci ukochanej mamy.

Rolnik szuka żony: Mama Marleny Bazylczuk nie żyje

Uczestniczka opublikowała smutne pożegnanie w swojej relacji na InstaStories.

- Śpij spokojnie Mamusiu. Do zobaczenia w niebie - napisała.

Uczestniczka szóstej edycji "Rolnika" nie jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Choć obserwuje ją ponad 30 tys. osób, Marlena nie wstawia zbyt wielu nowych zdjęć. Po opublikowaniu przykrej relacji mogła jednak liczyć na wsparcie fanów.

- Najszczersze kondolencje.

- Wyrazy współczucia. Trzymaj się - piszą internauci w komentarzach pod ostatnimi postami.

My również składamy kondolencje.

Marlena Bazylczuk

RadioZET.pl/PCh