Zamknij

Rolnik szuka żony: Paulina z 5. edycji rozstała się z partnerem?

25.06.2020 13:40
Rolnik szuka żony: Paulina z 5. edycji rozstała się z partnerem?
fot. Instagram.com/ Paulina Gym freak

Paulina z 5. edycji "Rolnik szuka żony" jeszcze do niedawna spotykała się z tajemniczym Włochem. Uczestniczka show TVP chętnie publikowała wspólne zdjęcia z ukochanym. Od jakiegoś czasu fotografie z chłopakiem zniknęły z profilu Pauliny.

Rolnik szuka żony: Paulina rozstała się z chłopakiem? Usunęła wszystkie wspólne zdjęcia

Paulina Rykała była uczestniczką 5. edycji "Rolnik szuka żony", Dziewczyna starała się o serce Łukasza Sędrowskiego, jednak ten ostatecznie wybrał Agatę, z którą się związał. Po programie ich związek szybko się jednak rozpadł. Z kolei Paulina znalazła miłość poza kamerami. Na Instagramie uczestniczki "Rolnika" jeszcze do niedawna widniały zdjęcia z tajemniczym Włochem, z którym Paulina lubiła podróżować. Teraz jednak na Instagramie uczestniczki "Rolnika" próżno szukać wspólnych zdjęć z tajemniczym adoratorem. Paulina ograniczyła też w ostatnim czasie  aktywność na Instagramie. Ostatni post pochodzi sprzed kilku miesięcy.

Rolnik szuka żony: Pary, którym udało się w programie

Na przestrzeni lat w "Rolnik szuka żony" szczęście znalazło kilka par, m.in. Anna i Grzegorz Bardowscy, Paweł i Małgosia Borysiewiczowie czy Robert i Agnieszka Filochowscy. W 6. edycji "Rolnika" związali się ze sobą Ilona i Adrian. Warto podkreślić, że sporo uczestników znalazło później miłość poza kamerami. Kolejna edycja "Rolnik szuka żony" ruszy już jesienią. Program po raz kolejny poprowadzi Marta Manowska.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl