Zamknij

Rolnik szuka żony: Paweł i Marta się zaręczyli. "Powiedziała tak!" [FOTO]

27.09.2021 09:40
Paweł i Marta z "Rolnik szuka żony 7"
fot. Instagram:@pawelfarmer

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin są zaręczeni. Radosną nowinę przekazał były uczestnik 7. edycji "Rolnik szuka żony". W komentarzach spływają gratulacje. Zaręczonym gwiazdom "Rolnika" pogratulowała także Marta Manowska. 

"Rolnik szuka żony 8" właśnie ruszył na antenie TVP, tymczasem nadal głośno jest o uczestnikach poprzednich edycji. Radosne wieści przekazali właśnie Paweł Bodzianny i Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony 7". Para, która poznała się na planie show, ogłosiła zaręczyny. Na profilu Pawła pojawił się post potwierdzający, że ukochana hodowcy "Basiek" przyjęła pierścionek. Z gratulacjami pospieszyła Marta Manowska, a także rzesza obserwatorów. 

Rolnik szuka żony: Paweł Bodzianny i Marta Paszkin są zaręczeni 

Paweł i Marta wkrótce wezmą ślub. Rolnik dotrzymał słowa i prawie rok po udziale w programie oświadczył się swojej ukochanej.

Szukał rolnik żony i znalazł. Cudowna, wyjątkowa i najlepsza Marta Paszkin powiedziała TAK! - obwieścił na swoim Instagramie Paweł.

Fani ruszyli z gratulacjami. Najserdeczniejsze życzenia przekazali także inni uczestnicy "Rolnika", w tym Dawid Noweta i Ilona Kurzeja. Nie zabrakło oczywiście komentarza Marty Manowskiej

O wow! To są wieści! Gratulacje - napisała gospodyni show. 

Przypomnijmy, że już w ubiegłym roku hodowca szkockiego bydła z Dolnego Śląska i germanistka z Warszawy nie kryli, że pragną stworzyć wspólnie rodzinę. Wzięli razem udział w programie "Dance Dance Dance". W międzyczasie Paweł polubił się z kilkuletnią córką Marty, Stefanią i zdecydował się znaleźć dla nowej rodziny odpowiednie lokum w swoich stronach. Latem Marta razem z córką przeprowadziły się na Dolny Śląsk. Obecnie Bodzianny i Paszkin pracują nad wykończeniem własnego domu. 

Marta i Paweł nie ukrywają, że chcieliby powiększyć rodzinę. W obecnej sytuacji wydaje się to już tylko kwestią czasu. Gratulujemy zaręczyn! 

Rolnik szuka żony 8: Stanisław posądzony o rasizm. "Ewidentnie przeszkadzał mu mój kolor skóry"