Zamknij

Rolnik szuka żony: Paweł i Marta odmienieni przed "Dance Dance Dance". "Ale petarda!" [FOTO]

10.02.2021 11:04
Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony 7"
fot. Instagram:@marta_paszkin

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony 7" wezmą udział w programie "Dance, Dance, Dance". Oboje zostali poddani metamorfozie i wzięli udział w sesji. Przemiana Marty zachwyciła internautów. 

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin poznali się na planie siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". 33-letnia mama z Warszawy niemal od razu wpadła w oko przystojnemu hodowcy szkockiego bydła z Piasecznej i wkrótce została jego dziewczyną. W finale oboje potwierdzili chęć zbudowania związku, a w świątecznym odcinku "Rolnika" wypowiadali się już jako zgrana para. 

Od tamtej pory Marta i Paweł regularnie publikują wspólne zdjęcia na Instagramie. Internauci nie kryją zachwytu i z niecierpliwością wyczekują informacji o zaręczynach. Póki co bohaterowie "Rolnika" nie mieszkają ze sobą i cały czas dzielą życie między Warszawę i Dolny Śląsk. Ale już niedługo będzie ich można ponownie zobaczyć w telewizji. Marta i Paweł potwierdzili, że wezmą udział w trzeciej edycji programu "Dance, Dance, Dance". 

Dance Dance Dance 3: ujawniono wszystkich uczestników nowej edycji

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł po metamorfozie do "Dance, Dance, Dance"

W tle przygotowań do tanecznego show Dwójki trwają roszady kadrowe. Wiadomo już, że w jury nie pojawi się Anna Mucha, która przed paroma dniami straciła pracę w TVP. Zmienią się także prowadzący - Tomasza Kammela i Macademian Girl zastąpią Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. 

Tymczasem uczestniczy zaczynają szlifować formę przed występami. Marta Paszkin i Paweł Bodzianny przeszli spektakularną metamorfozę pod okiem stylistów i wzięli udział w sesji. Furorę zrobiła przede wszystkim Marta, która zmieniła fryzurę i zmysłowo odsłoniła nogi. Widzowie nie mogli się napatrzeć na piękną dziewczynę Bodziannego.

WOW, to TY?! Super wyglądasz. Fryz i nogi MEGA!

Piękna kobieta, ale NOGI petarda! Ajć ten Farmer to ma szczęście.

Ledwie cię poznałam. Wyglądasz bosko! 

Kochana, mieciesz! Przepięknie ci w tych włosach i makijażu. No i jaka zgrabniocha!

Podoba wam się przemiana Marty i Pawła?

Dance Dance Dance: kto zastąpi Annę Muchę? Jest kandydatka. "Wszyscy ją lubią"