Zamknij

Rolnik szuka żony: Paweł ośmieszył Martę? Zdjęcie z kisielem wywołało niesmak [FOTO]

05.02.2021 17:01
Paweł Bodzianny z Rolnik szuka żony 7
fot. materiały prasowe TVP

Paweł z "Rolnik szuka żony 7" wykręcił niesmaczny żart Marcie? Gospodarz wrzucił zdjęcie dziewczyny jedzącej kisiel. Jej mina wywołała dwuznaczne skojarzenia.

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin poznali się na planie siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". 33-letnia mama z Warszawy niemal od razu wpadła w oko przystojnemu hodowcy szkockiego bydła i wkrótce została jego dziewczyną. W specjalnym wydaniu "Rolnika" para potwierdziła związek. 

Od tamtej pory Marta i Paweł regularnie publikują wspólne zdjęcia na Instagramie i odpowiadają widzom na pytania dotyczące ich relacji. Internauci nie kryją zachwytu i z niecierpliwością wyczekują informacji o zaręczynach. Póki co bohaterowie "Rolnika" nie mieszkają ze sobą i cały czas dzielą życie między Warszawę i Dolny Śląsk. Mimo to nie ulega wątpliwości, że ich relacja wkroczyła już w poważniejszy etap.

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł razem w sypialni. Doszło do zabawnej sytuacji [WIDEO]

Rolnik szuka żony: Paweł wykręcił Marcie niesmaczny numer? 

Marta i Paweł nie stronią od żartów, co udowadniają często w swoich relacjach. Ostatnio Bodzianny opublikował zdjęcie Marty zajadającej kisiel. Uchwycił ją jednak odrobinę niefortunnie, przez co fotka wywołała dwuznaczne skojarzenia.

Część fanów zarzuciła rolnikowi, że ośmieszył swoją ukochaną. Para postanowiła wyjaśnić sprawę na Instastories.

Mówią, że jestem wredny, że wrzuciłem takie zdjęcie - powiedział Paweł. 

Niee, słuchajcie, ja mam dystans do siebie jak stąd do kosmosu i mnie samą to bawi. Jak pokazał, to rył się przez 30 sekund co najmniej, aż się czerwony zrobił. Mówię: dobra, niech ma, niech wstawia - wyjaśniła Marta. 

Faktycznie wyszło niesmacznie? 

marta
fot. Instastory:@pawelfarmer