Zamknij

Rolnik szuka żony: Sara Szewczyk wyszła za mąż. Poszła do ślubu w wymarzonej sukni [FOTO]

07.06.2021 14:09
Sara z "Rolnik szuka żony 4"
fot. Instagram:@saritka_sz

Sara Szewczyk z czwartej edycji "Rolnik szuka żony" wzięła ślub. Była uczestniczka zrelacjonowała uroczystość na Instagramie. Pochwaliła się m.in. piękną suknią ślubną, tortem oraz zdjęciami z wesela. 

Sara Szewczyk wystąpiła w czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" z nadzieję, że uda jej się podbić serce Karola Raczyńskiego. W pewnym momencie wydawało się, że związek obojga jest tylko kwestią czasu, ale w relacjach rolnika z atrakcyjną blondynka nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji. Sprawę skomplikował wypadek Sary. Karol nie udzielił jej wtedy wsparcia. Pytany przez uczestniczkę, dlaczego nie odwiedza jej w szpitalu, zasłaniał się niepamięcią i twierdził, że przypisuje mu się nieprawdziwe intencje. Ostatecznie wszystkie kandydatki zostały odesłane do domu, a Karol zaczął się spotykać z kimś innym. 

Rolnik szuka żony: Magda Bator urodziła synka. Pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem [FOTO]

Rolnik szuka żony: Sara Szewczyk wyszła za mąż 

Niemniej atrakcyjna Sara nie poddawała się w poszukiwaniach miłości. W końcu na jej drodze pojawił się Dawid, z którym postanowiła związać się na dobre i na złe. W październiku gwiazda "Rolnika" pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, aż w końcu 5 czerwca 2021 r. powiedziała sakramentalne "tak". 

Nadszedł czas pożegnania pewnego etapu życia. Choć zaliczyłam przez ten czas wiele wzlotów, wiele upadków, to niczego nie żałuję. Mówi się, że życie to nie jest bajka - ja jednak mam nadzieję, że moje nią będzie. Bo jak w każdej bajce finał jest pozytywny, a po burzy wychodzi słońce - napisała na Instagramie Sara.

Na Instastories pojawiła się obszerna relacja ze ślubu. Na opublikowanych zdjęciach i filmach można było zobaczyć Sarę i Dawida w najważniejszych momentach, w tym po złożeniu przysięgi w kościele i podczas pierwszego tańca. Sara poszła do ślubu w eleganckiej białej sukni z koronkowym dekoltem i z tradycyjnym welonem na głowie. Jak podkreśliła, kreacja była tą "wyśnioną i wymarzoną", a przed ślubem uważała, by za bardzo do niej nie schudnąć. 

Zobaczcie, jak wyglądała Sara Szewczyk z czwartej edycji "Rolnika" w dniu swojego ślubu. 

Rolnik szuka żony: Ania i Mariusz jednak nie wzięli ślubu. Rolniczka ostro o byłym narzeczonym

sd
fot. Instastories:@saritka_sz
sds
fot. Instastories:@saritka_sz
sdsws
fot. Instastories:@saritka_sz
sdsw
fot. Instastories:@saritka_sz