Zamknij

Rolnik szuka żony: odmieniona Sara wpadła do "The Voice Senior". Tak dziś wygląda kandydatka Karola

Judyta Wanicka
31.12.2019 13:50
Rolnik szuka żony: Sara i Karol
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Sara Szewczyk z 4. edycji "Rolnik szuka żony" pojawiła się na planie finału "The Voice Senior". Była kandydatka Karola Raczyńskiego pokazała się kompletnie odmieniona. Jak dziś wygląda Sara z "Rolnik szuka żony" i czy znalazła miłość po programie?

Rolnik szuka żony 4: Sara odwiedziła plan "The Voice Senior"

Sara Szewczyk z 4. edycji "Rolnik szuka żony" nieoczkowanie pojawiła się na nagraniach finału "The Voice Senior". Była kandydatka Karola Raczyńskiego od czasu programu przeszła korzystną zmianę. Ma nieco ciemniejsze włosy, a jej sylwetka prezentuje się nadzwyczaj szczupło. Uczestniczka randkowego show TVP pochwaliła się zgrabnymi nogami, wkładając zieloną sukienkę mini oraz szpilki. Na planie nie opuszczał jej dobry humor. 

Miałam okazję osobiście uczestniczyć w nagraniach finałowych The Voice Senior. Co mogę powiedzieć, niesamowite jest to, ile w tych ludziach jest energii, a do tego talentu. Gratulacje dla wygranych, ale ogromny szacun dla całej reszty. Panowie, to Wy byliście moimi faworytami od samego początku. TRZYMAM za Was kciuki - napisała Sara. 

Sara z "Rolnik szuka żony 4" - znalazła miłość po programie?

Sara Szewczyk była jedną z trzech kandydatek, które walczyły o względy Karola Raczyńskiego w "Rolnik szuka żony 4". Przez chwilę wydawało się, że rolnik zdecyduje się na związek z atrakcyjną blondynką. Sprawę skomplikował jednak wypadek Sary. Karol nie udzielił jej wtedy wsparcia. Pytany przez rozżaloną uczestniczkę, dlaczego nie odwiedza jej w szpitalu, zasłaniał się niepamięcią.  

Jak ktoś mnie oskarża o coś, o co nie było celowe, to był czysty przypadek. Jeśli w początkowej fazie dzieją się takie rzeczy i jestem oskarżany... Ja nie chcę niczego robić na siłę - tłumaczył Karol.

Wkrótce Sara i pozostałe kandydatki zostały odesłane do domu, a rolnik zaczął się spotykać z Jagodą.

Od czasu udziału w programie Sara zmieniła wygląd. Cały czas jest aktywna na Instagramie, gdzie regularnie zamieszcza zdjęcia modnych stylizacji i dodatków. Od czasu do czasu przypomina o sobie, goszcząc na planach popularnych programów, m.in. "Tańca z gwiazdami" czy "The Voice Senior".

Czy Sara związała się z kimś po programie "Rolnik szuka żony"? Na razie gwiazda show oficjalnie pozostaje singielką. Na jej profilu nie pojawia się żaden konkretny mężczyzna. Ale Sara nie wygląda na specjalnie zmartwioną. Na Instagramie widać, że czepie ze swojej wolności ile się da i skupia się na realizowaniu własnych pasji, jakimi są moda i podróże.  

Zagłosuj

Czy Sara i Karol pasowali do siebie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw