Zamknij

Rolnik szuka żony: Seweryn rozstał się z dziewczyną? Nowy komentarz nie pozostawia wątpliwości

Judyta Wanicka
20.05.2020 15:31
Rolnik szuka żony: Seweryn rozstał się z dziewczyną?
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Seweryn Nowak z "Rolnik szuka żony 6" zakończył związek z Magdą? Profil Seweryna zniknął z Instagrama, a jego dziewczyna usunęła wszystkie wspólne zdjęcia. Fani są pewni, że Seweryn i Magda nie są już razem. W końcu na plotki zareagowała ukochana rolnika.

Seweryn Nowak był jednym z uczestników 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". O jego względy zabiegało kilka kandydatek, w tym Marlena i Diana. Przez moment szczęście dopisało tej pierwszej, ale Seweryn nie zdecydował się na życie z wrażliwą 22-latką. W odcinku świątecznym przedstawił nową dziewczynę, Magdę. Wkrótce para zamieszkała razem i poświęciła się prowadzeniu gospodarstwa agroturystycznego, które Seweryn odziedziczył po rodzicach.

Do tej pory związek Seweryna i Magdy rozwijał się w najlepsze, o czym świadczyły radosne zdjęcia zamieszczane w mediach społecznościowych. Mówiło się nawet, że lada chwila para stanie na ślubnym kobiercu. Tymczasem w mediach pojawiły się plotki, że Seweryn i jego ukochana nie są już razem. Dowodem miało być zniknięcie rolnika z social mediów oraz brak wspólnych zdjęć na profilu Magdy. 

Rolnik szuka żony 7: kontrowersje wokół Joanny. 39-letnia uczestniczka stawia za wysokie wymagania? 

Rolnik szuka żony: Seweryn Nowak rozstał się z dziewczyną?

Niedawno Seweryn usunął profil z Instagrama, a Magda skasowała wszystkie fotografie z rolnikiem. Jak wiadomo, w social mediach takie zachowania odbierane są jako sygnał zakończenia relacji. Nic dziwnego, że fani zaczęli podejrzewać, że uczestnik programu "Rolnik szuka żony" nie jest już ze swoją dziewczyną.

Po fali spekulacji nieoczekiwanie głos zabrała Magda. Ukochana Seweryna wprawdzie nie odniosła się bezpośrednio do doniesień o rozstaniu, ale jej komentarz wystarczył, by uciszyć plotki. 

A jednak! Niedzielny relaks. Oczywiście aktywny. Niezmiennie fotograf ten sam - Pan S. - napisała wybranka Nowaka, pokazując zdjęcia z weekendu. 

Wprawdzie na fotografiach nie widać Seweryna, ale wszystko wskazuje na to, że to właśnie z nim Magda wybrała się na zwiedzanie zamku w Malborku. Niestety dziewczyna zmieniła konto na prywatne, co oznacza, że dalsze losy związku z Sewerynem mogą śledzić tylko jej followersi. 

Zagłosuj

Który uczestnik "Rolnik szuka żony 6" był najatrakcyjniejszy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw