Zamknij

Rolnik szuka żony: Seweryn ujawnił szczegóły ślubu. Wybrał nietypową salę. Co na to goście?

15.06.2021 17:46
Seweryn z "Rolnik szuka żony"
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Seweryn Nowak z "Rolnik szuka żony 6" bierze ślub. Były uczestnik zdradził, kiedy odbędzie się ceremonia i kogo zaprosi. Razem z narzeczoną znaleźli już odpowiednie miejsce na wesele. Okazuje się, że nie będzie to elegancka sala. 

Seweryn Nowak był bohaterem 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". Do swojego gospodarstwa zaprosił trzy kandydatki, w tym uroczą Marlenę. Przez moment wydawało się, że Seweryn i wrażliwa 22-latka stworzą razem związek, ale znajomość skończyła się z hukiem zanim dotarli do finału. W świątecznym wydaniu programu gospodarz przedstawił widzom swoją nową dziewczynę - Magdę. 

Jak się okazało, miłość przyszła do Seweryna z rodzinnych stron. - Magda miała dużo spokoju w sobie. Dużo bardziej dojrzała kobieta, która urzekła mnie swoją osobowością. Poznaliśmy się w trakcie emisji programu - opowiadał Seweryn w "Pytaniu na śniadanie". Magda okazała się nie tylko kochaną dziewczyną, ale także świetną partnerką w agroturystycznym biznesie Seweryna. - Magda prowadzi też naszą stronę w internecie i robi to naprawdę dobrze. Do tego pięknie dekoruje wnętrza i sale na przyjęcia. I jeszcze doskonale gotuje. Ma po prostu prawdziwy dar przyciągania do siebie ludzi. Goście ją uwielbiają - chwalił ukochaną Nowak. 

Rolnik szuka żony: Seweryn z 6. edycji bierze ślub. Gdzie wyprawi wesele?

Seweryn oświadczył się Magdzie w Wielkanoc. Teraz oboje planują ślub, który ma się odbyć w czerwcu przyszłego roku. Były uczestnik "Rolnika" wie już, kogo zaprosi na uroczystość. 

Robimy już listę gości, na pewno znajdą się tam nasi przyjaciele z "Rolnik szuka żony" i Marta Manowska. Przyznam, że tęsknię za tą ekipą, ten program naprawdę nas połączył - powiedział Pomponikowi Seweryn. 

Jeśli na dobre zelżeją restrykcje covidowe, ślub zostanie zorganizowany z prawdziwym rozmachem. Na imprezie może pojawić się nawet setka gości. Przyszli nowożeńcy już rozgadają się za dogodnym miejscem. W oko wpadł im pewien urokliwy folwark, w którym znajduje się stodoła zaadaptowano na salę weselną. Goście będą mogli bawić się nie tylko w rustykalnym wnętrzu, ale także wyjść na okazałe podwórze okalające budynek.

Magda wybrała już świadkową, Seweryn jeszcze nie podjął decyzji, kogo poprosi. Wypada zatem trzymać kciuki, żeby pandemia nie pokrzyżowała planów przyszłym małżonkom i wszystko odbyło się tak, jak sobie to wymarzyli.