Zamknij

Rolnik szuka żony: Seweryn założył konto na Instagramie i pochwalił się dziewczyną

Judyta Wanicka
18.02.2020 16:02
Seweryn z Rolnik szuka żony
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Seweryn Nowak z "Rolnik szuka żony 6" zadebiutował na Instagramie. Uczestnik randkowego show TVP pochwalił się na profilu swoją piękną dziewczyną. Widać, że związek rolnika kwitnie!

Rolnik szuka żony: Seweryn z dziewczyną na Instagramie

Seweryn Nowak był jednym z uczestników 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". O jego względy zabiegało kilka kandydatek, w tym Marlena i Diana. Przez moment szczęście dopisało tej pierwszej, ale Seweryn nie zdecydował się na życie z wrażliwą 22-latką. W odcinku świątecznym przedstawił nową dziewczynę, Magdę. Jak się okazuje, związek rolnika szczęśliwie się rozwija. Świadczą o tym zdjęcia zamieszczone na Instagramie. Seweryn właśnie odważył się założyć profil.

Rolnik szuka żony: Marlena znalazła miłość. To przystojny Mister Wielkopolski [FOTO]

Seweryn znalazł miłość po "Rolnik szuka żony"

W programie "Rolnik szuka żony 6" partnerki znaleźli tylko dwaj rolnicy - Adrian i Jakub. Ten pierwszy wiązał się z Iloną i jest z nią do dziś. Z kolei związek Kuby z Anią nieoczekiwanie rozpadł się kilka miesięcy po programie.

Przez moment wydawało się, że również Seweryn Nowak i Marlena Bazylczuk ułożą sobie szczęśliwie życie. Niestety tuż przed finałem rolnik nieoczekiwanie zerwał z młodziutką kandydatką. Rozstaniu towarzyszyła burzliwa wymiana zdań, podczas której padły niecenzuralne wyzwiska. Marlena nie kryła łez również w odcinku finałowym, ale nie zrobiło to już większego wrażenia na Sewerynie. Rolnik zdążył znaleźć szczęście u boku innej kobiety, co ciekawe – dziewczyny z jego rodzinnych stron. Rolnik pochwalił się ukochaną Magdą w telewizji.

Magda miała dużo spokoju w sobie. Dużo bardziej dojrzała kobieta, która urzekła mnie swoją osobowością. Poznaliśmy się w trakcie emisji programu. Oglądaliśmy razem odcinki. Dla mnie to było trudne i dla niej też. Niełatwo się to ogląda. Ale święta spędzamy razem, razem już zamieszkaliśmy. Ale na razie nie myślę o ślubie. Przyjdzie na to czas - mówił o swoim związku w "Pytaniu na śniadanie".

Seweryn i Magda zamieszkali ze sobą i razem prowadzą gospodarstwo agroturystyczne w Chwalimiu, które Seweryn przejął po zmarłych rodzicach. 

Rolnik szuka żony: mama Seweryna wystąpiła w programie „Pierwsza randka”

Zagłosuj

Który uczestnik "Rolnik szuka żony 6" był najlepszy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw