Zamknij

Rolnik szuka żony: Sławek Banasiak wziął ślub! W końcu udało mu się poślubić Ewelinę

22.07.2021 20:55
Sławek Banasiak z "Rolnik szuka żony 6"
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Sławomir Banasiak z "Rolnik szuka żony 6" wziął ślub z ukochaną Eweliną. Były uczestnik długo nie mógł zorganizować ceremonii ze względu na pandemię koronawirusa, ale w końcu znalazł dogodny moment. Rolnik zadbał jednak, by uroczystość odbyła się bez rozgłosu. 

Sławomir Banasiak był uczestnikiem 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". Przystojny strażak i hodowca pszczół z Gliznowa już na etapie listów nie mógł narzekać na brak powodzenia. Ostatecznie jednak postanowił dać szansę Natalii, Gosi i Marcie. Przez moment wydawało się, że coś zaiskrzy z tą ostatnia, lecz rozmowy na randkach szły jak po grudzie i ostatecznie nic z tej znajomości nie wyszło.

Sławek zakończył program jako singiel, ale wcale nie musiał długo czekać, aż na horyzoncie pojawi się ktoś godny jego serca. Nagle w życiu rolnika pojawiła się atrakcyjna Ewelina. Kobieta napisała do Sławka list i szybko doczekała się zaproszenia na spotkanie. Randka wypaliła od razu. W świątecznym odcinku "Rolnika" Sławek z dumą przedstawił Marcie Manowskiej swoją nową ukochaną, a pytany o zamiary, nie ukrywał, że ma wobec Eweliny poważne plany. 

Rolnik szuka żony: Sławek Banasiak wziął ślub z Eweliną 

Wkrótce Sławek oświadczył się Ewelinie i para zaczęła planować ślub. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała im szyki. Wielkie wesele, o którym marzyli narzeczeni nie wchodziło w grę, tym samym zdecydowali się przesunąć uroczystość na przyszły rok. Gdy okazało się, że koronawirus nie odpuszcza, ślub znowu stanął pod znakiem zapytania. Tym razem jednak Sławek i Ewelina nie zamierzała zwlekać i gdy tylko obostrzenia zelżały, zalegalizowali swój związek. 

Sławek zadbał o to, by ślub odbył się bez rozgłosu. W zasadzie gdyby nie fakt, że Ewelina zmieniła nazwisko na Facebooku, w ogóle nie byłoby wiadomo, że para jest już małżeństwem. Tak czy inaczej, wypada życzyć świeżo upieczonym małżonkom dużo szczęścia i pomyślności na nowej drodze życia.

Przypomnimy, że ślub bierze także Seweryn Nowak z 6. edycji "Rolnik szuka żony". Były uczestnik oświadczył się swojej uroczej partnerce w święta wielkanocne, a teraz przygotowuje się do wesela, które ma się odbyć w przyszłym roku. 

Rolnik szuka żony: Seweryn ujawnił szczegóły ślubu. Wybrał bardzo oryginalną salę. To tu usadzi gości [FOTO]