Zamknij

Rolnik szuka żony: Stanisław ujawnia prawdę o swoim pałacu. "Ale zrobiłeś wszystkich w bambuko"

21.10.2021 18:22
Stanisław z "Rolnik szuka żony 8"
fot. materiały prasowe TVP

Stanisław z "Rolnik szuka żony 8" zrobił wrażenie na kandydatkach swoim okazałym domem. 26-latek mieszkał w pięknie odremontowanym dworku w Złotnikach Wielkich, ale po programie postanowił przenieść się "na swoje". Gospodarz zamieszkał w starym domu. 

Stanisław z "Rolnik szuka żony 8" w czasie programu mieszkał w sporym dworku z ogrodem i parkiem. Internauci nie mogli wyjść z podziwu oglądając przestronne wnętrza "pałacu" - jak nazwali dom 26-letniego gospodarza położony w Złotnikach Wielkich. 

Ośmiusetmetrowe włości Staszka zrobiły ogromne wrażenie także na jego kandydatkach. Pewnie niejedna wyobrażała sobie, że to tutaj właśnie będzie wiodła życie u boku przystojnego rolnika, gdy zostanie jego wybranką. Ale w międzyczasie Stanisław postanowił zmienić miejsce zamieszkania. Jak wyznał w najnowszym poście na Instagramie, aktualnie remontuje nowe, mniejsze lokum mieszczące się w starym domu. 

Rolnik szuka żony 8: Stanisław przeniósł się z pałacu do starego domu 

Okazała posiadłość Stanisława należy tak naprawdę do jego rodziców. Dziewiętnastowieczny dworek został wyremontowany lata temu przez ojca rolnika. Gdy rodzina opuściła posiadłość, został na niej Stanisław, niemniej on również postanowił z czasem zamieszkać w czymś ekonomiczniejszym. Kilka tygodni temu uczestnik "Rolnika" przeniósł się do starego budynku, w którym obecnie przeprowadza remont.

Nie, nie mieszkam w tym białym domu. Przeprowadziłem się ponad miesiąc temu do starego budynku, który aktualnie remontuję. Mówiłem o tym wielokrotnie przed kamerą, ale chyba nie chciała tego usłyszeć. ;) Na swoim najlepiej! - wyjaśnił na Instagramie Staszek. 

26-latek z dumą podkreślił, że w końcu będzie mieszkał "na swoim". Internauci obserwujący Staszka poczuli się lekko zawiedzeni. 

No to nas wkręcili nieźle...

Ale zrobiłeś wszystkich w bambuko. Bardzo dobrze!

Ale jak to nie twój dom, to dlaczego przyjmowałeś tam dziewczyny? - pytają. 

Dlatego, że w moim aktualnym trwał już remont - wyjaśnił Stanisław. 

Zwykle tak jest, że telewizja kreuje wszystko tak, żeby była oglądalność, mijając się z tym, jak jest naprawdę - podsumowują fani to, co zostało pokazane w programie. 

Rolnik nie zdradził, z kim zamieszka w nowym domu, ale można przypuszczać, że nie będzie w nim sam. Niedawno do sieci wypłynęło  zdjęcie Stanisława spędzającego wakacje razem z partnerką