Zamknij

Rolnik szuka żony: Uczestniczki pogrążyły Józefa w internetowej dyskusji. "Brak słów, ogarnij się"

05.11.2020 10:11
Rolnik szuka żony
fot. Materiały prasowe TVP

"Rolnik szuka żony" od początku wzbudza wielkie emocje. Również w 7. sezonie programu nie brakuje barwnych uczestników, m.in. 66-letniego Józefa. Ostatnio rolnik wdał się w internetową dyskusję ze swoimi kandydatkami: Grażyną i Apolonią. Panie nie szczędziły Józefowi ostrych słów.

"Rolnik szuka żony" jak zawsze rozpala widzów do czerwoności. W tej edycji nie brakuje barwnych uczestników, m.in. 66-letniego Józefa. Uczestnik "zasłynął" dość śmiałymi tekstami odnośnie wyglądu pań. Jak sam przyznał, jest wzrokowcem, który bardzo zwraca uwagę na wygląd. Józef nie szczędzi rubasznych żartów pod adresem kandydatek i śmiało z nimi flirtuje.

Choć program w telewizji wciąż trwa, z internetowej dyskusji która miała miejsce między Józefem i kandydatkami: Grażyną i Apolonią, można wywnioskować, że panie po zakończeniu nagrań programu nie mają przyjaznych relacji z Józefem.

Zobacz też:  Rolnik szuka żony: Paweł i Marta będą razem? Film z wesela ujawnił prawdę

Rolnik szuka żony: Uczestniczki pogrążyły Józefa w internetowej dyskusji

Zaczęło się od tego, że jedna z internautek zarzuciła Józefowi, że przynosi wstyd rodzinie. Józef postanowił odpowiedzieć.

"O jakim wstydzie pani pisze, że szukam swojej miłości? Wiem, powinienem być poważny i rozmawiać o naszych wnukach. To jest tylko zabawa na potrzeby programu, zachowuję się tak, na ile pozwalają mi panie. Świetnie się bawimy i lepiej poznajemy" - podkreślił Józef.  Szybko do tej dyskusji włączyła się Grażyna. Z jej komentarza wynika, że relacje z Józefem nie należą do najlepszych. 

"Trochę mnie zdenerwowałeś tym stwierdzeniem. A co? Chciałeś dostać w twarz? (...) Wiesz, nie pogrążaj się już. Powinieneś się zachować jak kulturalny mężczyzna i przeprosić, a ty brniesz dalej. Brak słów. Ogarnij się. (...) Wiesz, ja już niczego miłego nie spodziewałam się od Ciebie i ostatnie Twoje stwierdzenie, że ze mną to na piwo, jakbym była alkoholiczką, znowu zabrzmiało nie fajnie. Ile jeszcze takich rzeczy będzie?" - napisała.

"Ja traktowałem to jako zabawę, Ty deklarację. Jak sama powiedziałaś, nic na siłę. Może zaczekaj z tak stanowczymi wypowiedziami do końca programu, okej? - Musisz komentować? Jeszcze jesteśmy w programie" - odpisał Józef.

Do mało przyjemnej dyskusji włączyła się również Apolonia.

"Brawo Grażynka! Takiemu to w oczy pluć, a on myśli, że ciepły deszcz pada. Prymityw" - napisała.

:Już się zdenerwowałam na maksa, ciągle to samo" - odpisała Grażyna.

"To program dla ludzi odpornych psychicznie, uspokój się, wyluzuj" - dodała Apolonia. O tym, jak będzie dalej przebiegać wizyta na gospodarstwie Józefa, przekonamy się, oglądać kolejne odcinki "Rolnika".

RadioZet.pl