Zamknij

Rolnik szuka żony: Uczestnik o kulisach programu: "Producent poprosił, żebym pocałował partnerkę"

Sylwia Wamej
19.02.2020 13:47
Łukasz Sędrowski
fot. Instagram.com/ Łukasz Sędrowski

Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" opowiedział o kulisach programu TVP. Zdradził m.in. czy ekipa telewizyjna ingerowała w wypowiedzi rolników.

Rolnik szuka żony: Łukasz Sędrowski opowiedział o kulisach programu

Łukasz Sędrowski z 5. edycji "Rolnik szuka żony" zdradził kulisy powstawania programu w rozmowie z Onet.pl. Wydawać by się mogło, że uczestnik znalazł w programie miłość swojego życia, jednak po programie jego związek z Agatą nie przetrwał próby czasu. Sędrowski w reportażu dla Onetu zdradził m.in. czy sytuacje w programie były reżyserowane. Jak się okazuje, producent programu poprosił go, aby pocałował swoją partnerkę. Jak się okazuje, była to jedyna wyreżyserowana sytuacja.

"Ja tu miałem kamery 24 godziny na dobę, a nie da się udawać przez cały czas. Raz mnie tylko producent poprosił, żebym pocałował swoją partnerkę. Ale to tyle. Nic tam nie było reżyserowane" - zdradził w rozmowie z Onetem.

Rolnik Szuka żony: Jak na ekipę telewizyjną zareagowali mieszkańcy?

Uczestnik "Rolnika" zdradził również, jak na ekipę telewizyjną i Martę Manowską reagowali mieszkańcy miejscowości, w której mieszka Łukasz.

"Pamiętam, jak przyjechała Marta Manowska, cała ekipa, to wtedy do większości ludzi nie docierało, że chłopak z Lipowca może rzeczywiście wziąć udział w takim przedsięwzięciu. Wiadomo, byłem sam, mam dwójkę dzieci wspaniałych i też szukałem szczęścia. Znalazłem miłość w programie, byłem otwarty i gotowy na to. Myślę, że wokół programu jest taka pozytywna aura. Jeśli ktoś chce tam znaleźć uczucie, miłość, to na pewno znajdzie" - zdradził Sędrowski w rozmowie z Onetem.

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW