Zamknij

Rolnik szuka żony: W Wielkanoc poznamy bohaterów 7. edycji

Sylwia Wamej
08.04.2020 19:32
Rolnik szuka żony
fot. Wojtek Kurczewski/ TVP/ East News

"Rolnik szuka żony" podbił serca widzów. Producenci wciąż przygotowują kolejne edycje programu. Niebawem poznamy bohaterów 7. edycji "Rolnika". Już w Wielkanoc dowiemy się, kto wystąpi w hitowym show.

Rolnik szuka żony. Bohaterów 7. edycji poznamy już w Wielkanoc

"Rolnik szuka żony" doczekał się już 7. edycji. Już w Wielkanoc dowiemy się, kto wystąpi w kolejnej edycji. Pierwszy odcinek nowego, 7. sezonu widzowie TVP1 zobaczą w Niedzielę Wielkanocną. Tak jak w poprzednich edycjach, drugich połówek szukać będę nie tylko panowie, ale również panie.

Warto podkreślić, że w pilotażowym odcinku poznamy wszystkich uczestników, jednak do kolejnych przejdą tylko ci z największą liczbą głosów, czyli listów od potencjalnych partnerek i partnerów.

Rolnik szuka żony: Dzięki programowi udało się stworzyć kilka małżeństw i par

Warto podkreślić, że dzięki programowi "Rolnik szuka żony" wielu uczestnikom udało się stworzyć szczęśliwe związki i małżeństwa. Niektórzy z bohaterów, tak jak m.in. Anna i Grzegorz Bardowscy doczekali się dwójki dzieci: synka i córeczki. 7. edycję "Rolnik szuka zony" poprowadzi oczywiście po raz kolejny Marta Manowska.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

Zagłosuj

Lubisz oglądać programy rozrywkowe?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/