Zamknij

Rolnik szuka żony: Waldemar w poważnym stanie trafił do szpitala. Operacja uratowała mu życie

Judyta Wanicka
21.02.2020 12:10
Waldemar z Rolnik szuka żony
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Waldemar Kaszuba z "Rolnik szuka żony 6" jest po kolejnej operacji. Uczestnik randkowego show TVP mało nie stracił życia, gdy kilka miesięcy temu wykrył zgrubienie na szyi. Niestety problemy powróciły i rolnik musiał przejść kolejny zabieg.

Waldemar Kaszuba był jednym z uczestników 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" w TVP. Samotny ojciec dwójki dzieci pojawił się w show tylko na chwilę. Jak stwierdził, żadna z kandydatek nie spodobała mu się na tyle, by pragnął nawiązać z nią bliższą relację. Musiał więc pożegnać się z udziałem. Obecnie 47-latek próbuje znaleźć miłość poza programem. Niestety ostatnie miesiące upłynęły mu głównie na walce o zdrowie. Jak donosi tabloid, Waldemar ponownie znalazł się w szpitalu, gdzie przeszedł drugą operację.

Rolnik szuka żony: Waldemar przeszedł kolejną operację

Problemy Waldka zaczęły się w październiku. Mężczyzna przeziębił się podczas pracy w gospodarstwie. Myślał, że choroba zaraz przejdzie, lecz wkrótce zauważył zgrubienie na szyi. Laryngolog natychmiast skierował rolnika do warszawskiego szpitala.

Okazało się, że to był ropień, który w dodatku pękł i mógł zalać pień mózgu – powiedział "Super Expressowi" Waldek.

Rolnik z zagrożeniem życia trafił na stół operacyjny. Uratowało go tylko niestandardowe postępowanie chirurga.

Zwykle w takich przypadkach stosuje się tracheotomię, czyli przecięcie szyi w okolicach tchawicy, ale ta kobieta, pani doktor Justyna, zrobiła to inaczej i jej zawdzięczam to, że nie straciłem głosu i znów będę mógł śpiewać w moim kościele - powiedział Waldek, który udziela się jako organista.

Niestety gwiazdor "Rolnik szuka żony" długo nie cieszył się zdrowiem. Ropień odnowił się niemal tym samym miejscu i potrzebna była kolejna operacja. Waldek powoli dochodzi do siebie. W tabloidzie zaapelował o nielekceważenie przeziębienia.

Z małego deszczu może być wielka burza. Ja mogłem stracić życie – przestrzegł rolnik.

Zagłosuj

Badasz się regularnie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw