Zamknij

Rolnik szuka żony: Wiadomo, dlaczego rodzice Staszka nie pojawili się w show

18.11.2021 13:53
Rolnik szuka żony
fot. Materiały prasowe

W niedzielnym odcinku "Rolnik szuka żony" zabrakło rodziców Stanisława. Niektórzy z fanów zastanawiali się, czy Stanisław nie jest z nimi skonfliktowany. Jak się okazuje, prawda jest inna. Nieobecność rodziców Staszka zasugerowali producenci "Rolnika". Dlaczego?

"Rolnik szuka żony" jak zwykle wzbudza mnóstwo emocji. W ósmej edycji show mieszane uczucia wzbudza obecność Stanisława. Rolnik zwleka z podjęciem decyzji co do wyboru kandydatek i wydawać się może, że robi wszystko, aby zniechęcić je do siebie. W niedzielnym odcinku Stanisław zaprosił na grilla dziewczyny. Niestety, zabrakło rodziców Staszka. Niektórzy z fanów sugerowali, że być może Stanisław skonfliktowany jest z nimi i oraz pozostałą rodziną.

Zobacz też:  Rolnik szuka żony: Kamila i Adam rozstali się? Fani mają podejrzenia

Rolnik szuka żony: Wiadomo, dlaczego rodzice Staszka nie pojawili się w show

"A może jednak trzeba się zastanowić, czy tam wszystko jest tak, jak być powinno. Czy zachowanie Stasia i dziewczyn nie wynika z napiętej sytuacji rodzinnej. Czemu rodzice, ani nikt z przyjaciół nie uczestniczył w spotkaniu? Może wynikły przykre sytuacje? Może nie było aprobaty? Widać, że jemu było przykro i niezręcznie, dziewczynom również. Nie krytykujcie. Telewizja pokazuje, jak chce i co chce" - napisała jedna z internautek.

Okazuje się, że nieobecność bliskich Stanisława zasugerowali podobno producenci "Rolnika". Jak donosi Pomponik.pl, rodzice rolnika bardzo mocno przejmują się krytycznymi komentarzami na temat jego syna. Państwo Pytlarzowie podobno mierzą się z uszczypliwymi uwagami, a ich znajomi dopytują, dlaczego nie wystąpili w telewizji, mimo że spotkanie z rodzinami jest częścią programu.

"To produkcja programu zaproponowała Staszkowi, że nie będzie pokazywał rodziców. Taki mieli zamysł i on się na to zgodził. Miał występować jako samodzielny gospodarz. Ustalił to z rodziną" - powiedziała serwisowi osoba związana z produkcją show TVP1.