Zamknij

Rolnik szuka żony: Widzowie nie wierzą w uczucie Seweryna i Magdaleny: "Dziewczyna jest podstawiona"

Sylwia Wamej
27.12.2019 12:27
Seweryn
fot. Instagram.com/ Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony" co prawda skończył się, jednak widzowie niedawno mogli zobaczyć świąteczny odcinek, w którym uczestniczy dotychczasowych edycji, opowiedzieli o swoich partnerach. Seweryn pojawił się z nową dziewczyną Magdaleną, jednak widzowie nie uwierzyli w ich uczucie. Dlaczego?

Rolnik szuka żony: Seweryn pokazał nową dziewczynę w programie

"Rolnik szuka żony" już za nami, jednak bohaterowie hitu TVP1 wciąż wywołują wielkie emocje. Widzowie obejrzeli niedawno świąteczny odcinek. Uczestnicy dotychczasowych edycji opowiedzieli o swoich drugich połówkach, poznanych dzięki udziałowi w programie.

W świątecznym odcinku pojawił się m.in. Seweryn z 6. edycji z nową dziewczyną - Magdaleną. Seweryn, choć nie związał się z żadną z pań w programie, swoją dziewczynę poznał poza kamerami show. W programie zakochani opowiedzieli o tym, jak się poznali.

"Kojarzyliśmy się z twarzy, bo Magda mieszka 50 km od mojej wioski, w mieście, w którym mieszka moja siostra" - mówił rolnik w świątecznym wydaniu "Rolnik szuka żony". Podkreślił też, że to dzięki udziałowi w programie nabrał odwagi, żeby zrobić pierwszy krok i rozpocząć znajomość.

"To uczucie rodziło się powoli i jak już wiedzieliśmy, że to jest "to", to Seweryn zapytał i... przeprowadziłam się. Po prostu - powiedziała Magdalena. - Mamy siebie na koniec dnia. I na początek każdego dnia" - dodał Seweryn. Rolnik powiedział też, że za pięć lat chciałby już być po ślubie i mieć dziecko.

Rolnik szuka żony: Fani nie wierzą w miłość Seweryna i Magdy

Fani jednak nie uwierzyli w zapewnienia pary o wielkiej miłości.

"Odcinek super tylko czemu mam wrażenie, że Seweryn wciąż kłamie, a ta jego dziewczyna jakaś taka podstawiona, zero emocji. Ona o miłości mówi: "To jest miłość", jak wierszyk. Podstawiona dziewczyna, żeby na złość zrobić Marlenie i ludziom, ale coś mu nie wyszło chyb, Buzi w policzek i tyle, taka wielka miłość" - pisali fani.

Seweryn (Chwalimie) i Magda (Debrzno). Miejscowości te dzieli 27 km. Poznali się... Tak, na mediach społecznościowych. Poza tym Seweryn jak zwykle powiedział o kilka słów za dużo. Jego aktualna wybranka mieszka tam, gdzie uczy się jego siostra. Poza tym "kojarzył twarz z widzenia" ale nie miał śmiałości "przełamać się i zagadać". Marlena i Diana na pewno są szczęśliwe, że pomogły Sewerynowi się przełamać. Niemniej i Seweryn i Magda już po miesiącu myślą o zamieszkaniu razem i twierdzą, że to miłość. Takie to... Wiarygodne" - komentowali.

Zagłosuj

Lubisz oglądać telewizję?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW