Zamknij

Rolnik szuka żony: Widzowie oburzeni zachowaniem Józefa: "Ten gość jest obrzydliwy"

28.09.2020 09:06
Rolnik szuka żony
fot. Mat. prasowe TVP

"Rolnik szuka żony" wzbudza mnóstwo emocji. Również i w tej edycji nie brakuje barwnych uczestników i uczestniczek. Jeden z bohaterów wyraźnie podpadł fanom. Mowa o Józefie, który pozwala sobie na niewybredne żarty w towarzystwie kandydatek. Na Instagramie "Rolnika" internauci komentują zachowanie Józefa po niedzielnym odcinku.

"Rolnik szuka żony" po raz kolejny pokazuje, że warto szukać miłości w telewizyjnym programie. Również i w tej edycji nie zabrakło odważnych i barwnych uczestników oraz uczestniczek. Najwięcej emocji wzbudza zachowanie Józefa, który bywa zbyt bezpośredni w stosunku do kobiet.

W niedzielnym odcinku uczestnik nie szczędził niewybrednym żartów paniom. 66-letni Józef zagrał z kandydatkami w bule. Podczas zabawy Józef pod pretekstem gry mocno zbliżał się do pań oraz"żartował" w dość seksistowski sposób.

Rolnik szuka żony: Fani zażenowani zachowaniem Jóżefa: "Ten gość jest obrzydliwy"

"Czułaś jak cię popchnąłem? - śmiał się do jednej z uczestniczek. Niestety, na Instagramie programu pod zdjęciem Józefa posypało się mnóstwo negatywnych słów. Fani krytykowali jego zachowanie i dość wulgarne żarty. "Ten gość jest obrzydliwy, niesmacznie się to ogląda", "on miłości to na pewno nie szuka, wszystkie obłapia", czy tylko ja nie mogą patrzeć na tego pana?", "Pan Józef kreował się na gentlemana, wzruszał jak opowiadał o miłości .... a okazał się zwykłym erotomanem" - podkreślają internauci. Komentarzy w podobnym tonie jest znacznie więcej.

Nic dziwnego, Józef od początku wzbudzał kontrowersje. W pierwszym odcinku, podczas czytania listów od kandydatek, Józef pozwalał sobie na śmiałe komentowanie ich wyglądu, co bardzo nie spodobało się Marcie Manowskiej. "Możesz być milszy?! - zwracała uwagę poirytowana prowadząca. Niestety, Józef nie zmienił swojego podejścia do kobiet.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl