Zamknij

Rolnik szuka żony: Wioleta znalazła miłość. Kandydatka Adriana pokazała partnera

Judyta Wanicka
11.02.2020 13:32
Wioleta z Rolnik szuka żony
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Wioleta Boćwińska z programu "Rolnik szuka żony 6" już nie jest sama. Była kandydatka Adriana pochwaliła się nowym partnerem na Instagramie.

Rolnik szuka żony: Wioleta pochwaliła się partnerem

Wioleta Boćwińska była jedną z kobiet ubiegających się o względy Adriana w 6. edycji programu "Rolnik szuka żony". W programie pragnęła znaleźć ciepłego i dojrzałego mężczyznę, z którym mogłaby założyć rodzinę. Niestety Wioleta nie znalazła się wśród faworytek Adriana i odpadła z programu. Mimo to udało jej się znaleźć miłość. Była uczestniczka "Rolnika" pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z nowym partnerem.

My Love - napisała w hashtagach Wioleta, potwierdzając tym samym, że z mężczyzną obok łączy ją coś więcej niż tylko przyjaźń.

Rolnik szuka żony: dlaczego Adrian wybrał Ilonę zamiast Agaty? Rolnik wyznał prawdę

Wioleta z "Rolnik szuka żony 6" - kim uczestniczka show TVP?

Wioleta Boćwińska jest Polką pochodzenia litewskiego. Z wykształcenia jest pielęgniarką. Pracuje w szpitalu na oddziale dziecięcym.

Swój wolny czas dzieli pomiędzy czytanie kryminałów i taniec przy dobrej muzyce - czytamy o niej na profilu "Rolnik szuka żony". Robi też świetne ciasta. Swoimi pasjami chciałaby się podzielić z kimś wyrozumiałym, chętnym do założenia rodziny i zdecydowanego. Kogoś, u czyjego boku mogłaby zasypiać się i budzić do końca swoich dni.

Zagłosuj

Oglądasz program "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw