Zamknij

Rolnik szuka żony: atrakcyjna Kamila wzbudziła podejrzenia. Fani są pewni: "Coś tu nie gra"

06.04.2021 15:18
Kamila z "Rolnik szuka żony 8"
fot. materiały prasowe TVP

"Rolnik szuka żony 8" wzbudza sporo emocji, a wszystko przez sylwetki kandydatów do programu. Spore zainteresowanie wzbudza 28-letnia Kamila, producentka pieczarek z Mazowsza, którą uznano za najpiękniejszą uczestniczkę w historii show. Widzowie mają jednak względem farmerki pewne podejrzenia. W sieci zagotowało się od komentarzy. 

W Wielkanoc TVP wyemitowało odcinek pilotowy 8. edycji programu "Rolnik szuka żony". Marta Manowska przedstawiła sylwetki ośmiu osób ubiegających się o udział w show. Rolnicy i rolniczki opowiedzieli o swoim życiu i pracy na wsi oraz zdradzili preferencje odnośnie drugiej połówki. Widzowie mogą już wysyłać do nich listy. Pięciu uczestników z największą liczbą zgłoszeń otrzyma zaproszenie do ósmej edycji "Rolnik szuka żony", która zostanie wyemitowana jesienią w Jedynce.

Jeszcze przed wielkanocnym odcinkiem uwagę widzów zwróciła atrakcyjna blondynka. Widzowie uznali ją za jedną z najpiękniejszych uczestniczek w historii programu. Dzisiaj już wiemy, że to Kamila, 28-letnia producenta pieczarek z województwa mazowieckiego

Jej przygoda z rolnictwem zaczęła się trzy lata temu, kiedy zgodziła się przejąć i samodzielnie poprowadzić pierwszą halę. Ukończyła rachunkowość i miała być księgową, ale dziś nie żałuje, że tak potoczyły się jej losy - czytamy w wizytówce kobiety. 
 Ma 168 cm wzrostu, blond włosy i zielone oczy. Uwielbia podróżować, bawić się i tańczyć. Lubi postawić na swoim, zawsze mówi to, co myśli, potrafi szybko podejmować decyzje i posiada umiejętność dobrej organizacji czasu. Życiowa optymistka o dobrym sercu, spędzająca wolny czas w gronie przyjaciół. Mężczyzna, którego szuka, to starszy od niej, postawny, wysoki blondyn o szczerym i ładnym uśmiechu. Nie lubi cwaniactwa, popisywania się i nie akceptuje kłamstwa, a jej największym marzeniem jest założenie rodziny - podano w prezentacji. 

Rolnik szuka żony 8: uczestnicy ujawnieni. Jeden z rolników wrócił do programu!

Rolnik szuka żony 8: Kamila wzbudza podejrzenia. Co widzowie sądzą o kandydatce?

Pod zdjęciami Kamili pojawiło się mnóstwo komentarzy. Zarówno panowie, jak i panie byli pod wrażeniem jej urody, chwalili za przedsiębiorczość i byli pewni, że do kandydatki ustawią się tłumy. Jednocześnie wszyscy zastanawiali się, dlaczego taka piękna dziewczyna do tej pory nie znalazła odpowiedniego mężczyzny.

Ładna, zgrabna, młoda, zaradna i szuka męża w TVP? Coś tu nie gra - piszą fani "Rolnika".

W brak powodzenia raczej nikt nie wierzy. Prędzej można przyjąć, że przedsiębiorcza bizneswoman stawia kandydatom wysokie wymagania, co jest dość zrozumiałe u kobiety z jej pozycją. Część internautów insynuuje burzliwą przeszłość, zerwane związki, ale według doświadczonych obserwatorów problem może leżeć jeszcze gdzieś indziej. 

Taka kobieta sama to najczęściej dlatego, że jest przemądrzała. Każdy facet będzie miał z nią ciężko. Od razu pokazuje, jaka to jest bardzo niezależna. 

Ładna, ale to jak mówi i jak patrzy sprawia, że odbieram ją jako osobę z bardzo dużym ego. Coś à la Monika z poprzednich edycji.

Jak nie wiadomo, o co chodzi w przypadku ładnej i młodej dziewczyny, to na bank chodzi o wredny charakter. 

Wygląd i pieniądze to nie wszystko i musi być to coś, a niestety nie ma. Osobiście, choć spełniam jej wymogi, nie napisałbym listu.

Jest wiele kobiet, które dobrze radzą sobie w swoich biznesach i za to duże brawa, ale często to zarządzanie przenoszą do domu, żaden facet, albo prawie, tego nie trawi - kobieta w domu powinna być kobietą - piszą widzowie. 

Są i tacy, którzy twierdzą, że rolniczka przyszła do programu tylko po to, by promować swój pieczarkowy biznes, a "szukanie faceta to tylko przykrywka". Przyczyna samotności Kamili może być jednak zupełnie prozaiczna. O tym jednak przekonamy się w ósmym sezonie "Rolnika", jeśli Kamila się do niego dostanie. Trzymamy kciuki!

Koszmar Sławka z "Rolnik szuka żony". Miał być ślub i wesele, ale na planach się skończyło