Zamknij

Rolnik szuka żony: były uczestnik zakochany w Magdzie. Będzie się o nią starał?

20.10.2020 14:22
Magdalena z "Rolnik szuka żony 7"
fot. materiały prasowe TVP

Łukasz Sędrowski jest zauroczony Magdaleną z 7. edycji programu "Rolnik szuka żony". Były uczestnik jest zachwycony rolniczką z Wielkopolski, czemu dał wyraz w relacji na Instastory.

Łukasz Sędrowski był uczestnikiem 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". Na planie show Jedynki początkowo flirtował z Pauliną, ale ostatecznie porzucił ją dla Agaty Rusak, z którą wkrótce się zaręczył. Związek jednak nie przetrwał próby czasu. Od tamtej pory rolnika można oglądać głównie w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się prywatnymi zdjęciami. Łukasz często gości w studiu "Pytania na śniadanie". Niedawno w porannym paśmie TVP były bohater programu "Rolnik szuka żony" opowiedział o zniszczonym polu i stracie rzędu 10 tys. złotych. Ostro wypowiedział się także w temacie rzepiar, czyli instagramerek robiących sobie sesje w kwitnącym rzepaku. 

Rolnik szuka żony: Jakub z 6. edycji znalazł miłość! Niesamowita historia z listem od nieznajomej

Rolnik szuka żony: Łukasz Sędrowski zauroczony Magdą z 7. edycji

Łukasz ma już za sobą udział w hitowym programie TVP "Rolnik szuka żony", ale wciąż podpatruje, co dzieje się w kolejnych edycjach. Rolnik na pewno ogląda bieżącą serię, bo zdradził się na Instagramie. Nie ukrywa też, że robi to głównie ze względu na Magdalenę, która jest jedyną rolniczką poszukującą miłości w siódmej edycji. Urodziwa blondynka najwyraźniej zrobiła na Łukaszu spore wrażenie, bowiem po ostatnim odcinku rolnik zamieścił na Instastory zdjęcia scen ze swoją ulubienicą. Opatrzył je wymownymi komentarzami i dodał serduszka.  

Łukasz na razie oficjalnie pozostaje singlem. Nie wiadomo, jak po zakończeniu zdjęć potoczyły się losy Magdy. Być może nie udało jej się znaleźć nikogo w programie. Jeśli tak, to dla Łukasza otwiera się szansa na bliższe poznanie swojej faworytki. Kto wie, może rolnik wkrótce zaskoczy fanów wspólnym zdjęciem z Magdą opatrzonym serduszkami... 

Rolnik szuka żony: Magda źle wybrała? Widzowie ostrzegają przed jednym z kandydatów

sedrowski
fot. Instastory:@sedrowskilukasz
sedrowski 8
fot. Instastory:@sedrowskilukasz