Zamknij

Rolnik szuka żony: chłopak Marleny skomentował ich związek. Żyją ze sobą na odległość

Judyta Wanicka
04.02.2020 16:39
Marlena z Rolnik szuka żony
fot. Instagram:@marlena_bazylczuk

Nowy chłopak Marleny Bazylczuk z programu "Rolnik szuka żony 6" opowiedział o ich związku. Planuje wspólną przyszłość z gwiazdą "Rolnika"?

Marlena Bazylczuk z programu "Rolnik szuka żony 6" pochwaliła się nowym chłopakiem. Okazało się, że to finalista konkursu Mister Wielkopolski 2019, Błażej Bieganek. Prawdopodobnie to o nim Marlena wspomniała w finale programu. Napisał do mnie po pierwszym lub drugim odcinku. Jest kochany i bardzo się o mnie troszczy - powiedziala Marcie Manowskiej. Nieco więcej o rodzącej się relacji opowiedział Błażej.

Rolnik szuka żony: partner Marleny opowiedział o ich związku

Związek Marleny i Błażeja trwa od kilku miesięcy. Na razie jednak odbywa się na odległość, ponieważ gwiazdę "Rolnika" i przystojnego Mistera dzieli sporo kilometrów.

Jesteśmy razem co prawda od kilku miesięcy i choć dość sporej odległości, która nas dzieli, mamy ze sobą stały kontakt. Wszystko powoli przekształca się we wspólną przyszłość - powiedział w rozmowie z Plotkiem Błażej Bieganek.

Przystojny Mister dość tajemniczo wypowiada się o początkach znajomości z Marleną.

Co do naszego poznania, było ono dość zabawne, a zarazem wyjątkowe. Myślę, że z czasem będę mógł bardziej szczegółowo o tym opowiedzieć - powiedział.

Czy planują wspólną przyszłość?

Uważam, że na poważne deklaracje przyjdzie jeszcze odpowiedni czas. Na chwilę obecną oboje cieszymy się sobą - wyznał Plotkowi ukochany Marleny. 

Zagłosuj

Uznajesz związki na odległość?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw